Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


16 kwietnia startuje Mistrzowski Piątak!

 

Na początku kwietnia zakończyła się akcja Zimowy Piątak. W związku z tym od połowy miesiąca w naszych punktach sprzedażowych na Stadionie oraz w Galerii Mazovia możecie odbierać specjalne Wiślackie gadżety. Za chwilę ruszy jednak także czwarta część akcji z Piątakiem w tle i podczas meczów do końca rozgrywek będziecie mieli do czynienia z edycją Mistrzowską!

Za nami Letni, Jesienny Piątak i Zimowy Piątak, czas więc na ostatnią w sezonie 2017/2018 odsłonę "zabawy". Tym razem jak sama nazwa wskazuje mistrzowską, która obejmie starcia z: Wisłą Kraków, Zagłębiem Lubin, Lechem Poznań oraz Koroną Kielce.

Obecność na wszystkich meczach w danym piątaku, pozostawienie biletów ze wszystkich spotkań i ważny dokument tożsamości - to wszystko co było i teraz także będzie potrzebne do odbioru nagrody związanej z daną porą roku! Posiadacze karnetów po zakończeniu akcji zostaną z kolei w punkcie odbioru poproszeni o okazanie karnetu i ważnego dokumentu tożsamości.

Tym sposobem zapraszamy do udziału w akcji Mistrzowski Piątak, która rozpocznie się w poniedziałek 16 kwietnia o godzinie 18:00, podczas pojedynku 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Płock, a Wisłą Kraków. Zakończy się z kolei w przedostatniej - 36. serii gier - rundy finałowej, w której Nafciarze podejmą u siebie zespół Korony Kielce. 

 

MISTRZOWSKI PIĄTAK

Wisłą Kraków (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 18:00)
Zagłębiem Lubin (sobota, 28 kwietnia, godz. 15:30)
Lechem Poznań (sobota, 5 maja, godz. 20:30)
Koroną Kielce (niedziela, 13 maja, godz. 18:00)

 

Do zobaczenia na trybunach Stadionu im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni