Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


20 kwietnia. Powstanie Starej Wiary

 

Osiem lat temu ruszył projekt Klubu Seniora "Stara Wiara", który ma na celu zrzeszenie byłych zawodników, działaczy, szkoleniowców i innych ludzi, uczestniczących w historycznych wydarzeniach naszego klubu. ​​

20 kwietnia 2011 roku o godzinie 15:00 w klubowej kawiarence odbyła się konferencja prasowa z udziałem pierwszych członków - założycieli Klubu Seniora "Stara Wiara": Wojciecha Małochy, Pawła Kędzierskiego, Bogusława Pachelskiego,Tadeusza Prosowskiego, Jana Waćkowskiego oraz ówczesnego wiceprezesa Jacka Kruszewskiego.

Dziś mija 8 lat od tamtego spotkania, a że jednym z celów na sezon 2018/2019 była reaktywacja Klubu Wiślackiego Seniora, to nie sposób o tym nie wspomnieć. W obecnych rozgrywkach prowadzone były działania mające na celu przywrócenie świetności "Starej Wierze". 1 października 2018 roku w związku z Międzynarodowym Dniem Osób Starszych piłkarską eskortę, podczas meczu Wisła Płock – Lechia Gdańsk, stworzyli właśnie nasi seniorzy, a co najważniejsze wygraliśmy z ówczesnym liderem tabeli LOTTO Ekstraklasy 1:0!

19 grudnia wszystkich przedstawicieli "Starej Wiary" zaprosiliśmy natomiast do wzięcia udziału w spotkaniu wigilijnym, na którym ostatecznie stawiły się 34 osoby. Każdy z uczestników tego wyjątkowego wydarzenia z rąk wiceprezesa Wisły Płock Tomasza Marca otrzymał prezent oraz życzenia świąteczno-noworoczne od zarządu i pracowników klubu. A to wszystko w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Wisła Płock serdecznie zachęca dawnych do zapisywania się do "Starej Wiary". "Stara Wiara" ma bowiem nieograniczoną liczbę miejsc, a chęć przystąpienia do Klubu Wiślackiego Seniora można zgłaszać wypełniając deklarację członkowską, którą znajdziecie TUTAJ. Prosimy o wysyłanie wypełnionych formularzy na adres e-mail: [email protected] ewentualnie adres klubu lub dostarczenie ich do sekretariatu, mieszczącego się w budynku klubowym, przy ul. Łukasiewicza 34.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni