Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Motoorkiestra i 26. finał WOŚP już w niedzielę

 

Już jutro, w niedzielę 14 stycznia 2018 roku, odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym Wisła Płock zaprasza do udziału w Motoorkiestrze oraz licytacji przedmiotów wystawionych na aukcje. 

Jak co roku w naszym mieście odbędzie się szereg atrakcji związanych z WOŚP. Jedną z nich na Stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie Motoorkiestra! Pełne emocji drift taxi, spektakularne przejazdy w parach i licytacje na żywo z tym wszystkim w niedzielę 14 stycznia w godzinach 12:00-20:00 będziecie mieli do czynienia na obiekcie zlokalizowanym przy ul. Łukasiewicza 34, Cel jest jeden -  wspomaganie 26. finału orkiestry, a przy okazji będzie to dobra zabawa!

 

 

Opócz pomocy w organizacji Motoorkiestry Wisła Płock akcję postanowiła wesprzeć przekazaniem przedmiotów na aukcję. Licytacje koszulek i piłek z podpisami oraz innych gadżetów Nafciarzy już się zakończyły, ale wciąż dostępny jest  absolutnie unikatowy obraz z autografami piłkarzy pierwszego zespołu namalowany przez Michała Siwierskiego, członka sztabu szkoleniowego Jerzego Brzęczka.

 

LINK DO AUKCJI:
- Obraz z autografami piłkarzy Wisły Płock (aukcja trwa do 18 stycznia)

 

Pozostałe aukcje znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy do licytacji!

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsorzy główni