Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Budmat sponsorem Wisły Płock na dłużej!

 

Będąca z nami nieprzerwanie od powrotu do ekstraklasy w 2016 roku firma Budmat przedłużyła współpracę z naszym klubem na kolejne rozgrywki!

Jeszcze przynajmniej w sezonie 2019/2020, ale mamy oczywiście nadzieję, że zdecydowanie dłużej, płocka firma Budmat pozostanie sponsorem piłkarskiej Wisły Płock. Logo Budmat wciąż będzie obecne i eksponowane na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku oraz materiałach promocyjnych klubu.

- Jest nam niezmiernie miło, że szybko i bez żadnych problemów udało się dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy z firmą Budmat. Jak wszyscy doskonale pamiętamy w 2016 roku to właśnie Budmat jako pierwszy został naszym sponsorem głównym po awansie do Ekstraklasy i chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie - powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

- Cieszymy się z pozostania w gronie sponsorów lokalnego klubu piłkarskiego Wisła Płock. Współpracujemy nieprzerwanie już od  ponad trzech lat, co jest dla nas powodem do dumy. Od początku byliśmy pewni, że wsparcie oferowane przez nas dla Nafciarzy pomoże klubowi dynamicznie rozwijać się na różnych płaszczyznach i zgodnie z oczekiwaniami tak właśnie jest - dodali zgodnie Paweł Borawski, Z-ca Zarządzającego Dyrektora Handlowego oraz Mariusz Madejek, Dyrektor Produkcji w dziale Dachy i Elewacje firmy Budmat.

Firma Budmat to wiodący producent pokryć dachowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Produkty naszego sponsora cechuje najwyższa jakość oraz pionierskie rozwiązania, ułatwiające ich montaż i eksploatację. Firma posiada aż 5 rodzajów blachodachówki modułowej, co sprawia, że jej oferta dachów modułowych jest największa na polskim rynku. Budmat działa kompleksowo – oferując wszelkie akcesoria, łącznie z systemami rynnowymi (stal i PVC) oraz obróbkami blacharskimi. Ich wyroby pochodzą z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z huty SSAB oraz ArcelorMittal. Co więcej w ofercie oprócz dachów modułowych znajdują się również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profil stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni