Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


CLJ: Mecz z Jagiellonią w WisłaPłockTV

 

W 19. kolejce grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów Wisła Płock zmierzy się z Jagiellonią Białystok na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego. Spotkanie, które rozegrane zostanie w środę 14 marca o godzinie 12:00, będziecie mogli obejrzeć nie tylko z trybun, ale również w WisłaPłockTV!

Runda wiosenna sezonu 2017/2018 w CLJ rozpoczęła się w ubiegły weekend. Drużyna Grzegorza Wenerskiego i Dariusza Fabianowicza w pierwszym spotkaniu w 2018 roku przegrała na wyjeździe z Cracovią (1:2). Jagiellonia Białystok uległa natomiast u siebie Legii Warszawa (0:1), przez co liderujący stawce Wojskowi powiększyli przewagę nad drugą Jagą do sześciu punktów. 

Warto przypomnieć, że w pierwszym, sierpniowym pojedynku z białostoczanami płocczanie zremisowali na Podlasiu 2:2, mimo, że do 81. minuty prowadzili 2:0. Wtedy gole dla niebiesko-biało-niebieskich strzelili: Krystian Ogrodowski i Kacper Kucharski, a dla gospodarzy dwukrotnie trafił Jakub Konon.

Czy w środę około godziny 14:00 młodzi Nafciarze będą cieszyć się z wygranej? Odpowiedź na te pytanie poznacie śledząc transmisję na żywo, którą przeprowadzimy dla Was na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube. Zapraszamy!

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni