Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Czas Wisły #123 na #WPŁCRA!

 

Przed kolejnym domowym meczem w sezonie 2019/2020 z Cracovią w Wasze ręce trafi 123. numer oficjalnego magazynu piłkarskiej Wisły Płock - "Czas Wisły". Tak jak zawsze będzie on dostępny w kasach przed Stadionem im. Kazimierza Górskiego oraz w kilku miejscach w budynku klubowym, a także w Wisła Płock FanShop w Galerii Mazovia.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na kolejny pojedynek na obiekcie przy Łukasiewicza 34. Tym razem w 15. kolejce PKO Ekstraklasy naszym przeciwnikiem będzie wicelider tabeli Cracovia. Przed wejściem na trybuny nie zapomnijcie zabrać ze sobą najnowszego "Czasu Wisły", który tak jak zawsze wypełni Wam czas oczekiwania na kolejne piłkarskie widowisko z naszym udziałem.

Na dwudziestu stronach 123. numeru magazynu znajdziecie wiele ciekawych materiałów, w tym między innymi: kilka słów od rzecznika prasowego klubu Michała Łady, który wspomina poprzednie starcie Nafciarzy z Pasami, rozmowę z jednym z najlepszych młodzieżowców w ekstraklasie Damianem Michalskim  czy też rozważania redaktora naczelnego Portalu Płock Michała Wiśniewskiego właśnie na temat naszego defensora, przekwalifikowanego ze środkowego obrońcy na lewego.

Tradycyjnie w "Czasie Wisły" znajdziecie także szczegółową analizę naszego najbliższego przeciwnika z naciskiem na sytuację kadrową, wiadomości o trenerze Michale Probierzu i preferowanej przez niego taktyce, krakowskich młodzieżowcach, wśród których prym niespodziewanie wiedzie Sylwester Lusiusz, oraz wziętym pod lupę ofensywnym pomocniku Cracovii - Pelle van Amersfoortcie.

W najnowszym numerze nie zabraknie również zapowiedzi spotkania z Pasami kończącego pierwszą połowę rundy zasadniczej oraz rozważań dotyczących ostatnich miesięcy i transferów w wykonaniu naszego rywala. Żeby tego było mało tradycyjnie znajdziecie również tekst historyczny, przypominający niezapomniany dreszczowiec zakończony naszym zwycięstwem 3:2 wywalczonym w "dziewiątkę"!

"Czas Wisły" wydawany jest przy okazji każdego meczu rozgrywanego na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Nie zapominajcie, że czekamy na Wasze pomysły dotyczące oficjalnego magazynu piłkarskiej Wisły Płock. Swoje sugestie wysyłajcie na adres mailowy: [email protected]. Tymczasem... do zobaczenia #NaStadionie!

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni