Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Dołącz do zespołu wolontariatu Wisły Płock!

 

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają przygotowania do meczu piłkarskiego na Stadionie im. Kazimierza Górskiego? Chcielibyście zobaczyć jak od wewnątrz wygląda dzień meczowy w klubie LOTTO Ekstraklasy? Teraz macie szansę znaleźć odpowiedzi na te pytania, bowiem być może to właśnie Ciebie zaprosimy do dołączenia do wolontariatu Wisły Płock.

Wisła Płock zaprasza wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji dnia meczowego oraz działań pozostałych sekcji klubu esportowej oraz bokserskiej. Wolontariusze w dniu meczowym będą mieli za zadanie wsparcie działań biura prasowego, a w pozostałych sekcjach tych związanych z ich promocją.

Zainteresowanych wolontariatem prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo na adres: [email protected]. Jedynym wymogiem jest ukończony 18 rok życia.

 

W treści zgłoszenia prosimy podać:

- imię i nazwisko,

- zdjęcie,

- telefon kontaktowy,

- datę i miejsce urodzenia,

- wskazać sekcję (piłkarska, esportowa, bokserska), którą chcielibyście wspomóc,

- kilku zdań o sobie wraz z uzasadnieniem chęci pomocy klubowi przez wolontariat.

 

Osoby, które przejdą proces rekrutacji, mogą później zostać na stałe włączone dołączone do zespołu wolontariuszy w sezonie 2018/2019. Zainteresowani więcej informacji mogą uzyskać pisząc na adres: [email protected].

 

******

 

Jednocześnie informujemy, że aby móc przetwarzać wasze dane osobowe zgodnie z wytycznymi RODO niezbędna jest wasza zgoda na ich przetwarzanie. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z wizerunkiem (fotografią) do celu przeprowadzenia naboru (rekrutacji) do zespołu wolontariatu, przez okres jej trwania.” . Zgłoszenia bez tego dopisku nie będą brane pod uwagę do rekrutacji i wiadomości będą niezwłocznie usuwane.

 

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Wisła Płock SA., Płock, ul. Łukasiewicza 34. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni