Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Drugi etap plebiscytu Portalu Płock na wydarzenie 2017 roku!

 

Jeden z najpopularniejszych lokalnych serwisów internetowych - Portal Płock - organizuje plebiscyt na najważniejsze płockie wydarzenie 2017 roku. Wśród 141 nominowanych było kilka związanych z Wisłą Płock, a w finałowej dziesiątce znalazł się jubileusz 70-lecia naszego klubu!

Do drugiego etapu głosowania przeszło siedem wydarzeń, które uzbierały najwięcej kliknięć pod zdjęciami na Facebooku Portalu Płocku oraz trzy nominowane przez ekipę portalu, wśród których znalazł się jubileusz 70-lecia Wisły Płock.

Jak głosować w decydującej części plebiscytu? Wystarczy jedynie wypełnić formularz, który znajdziecie TUTAJ, i wpisać w nim maksymalnie trzy wydarzenia z finałowej dziesiątki, zasługujące na tytuł wydarzenia 2017 roku w Płocku. 

W głosowaniu mogą jednak wziąć udział jedynie osoby zalogowane na Portalu Płock (logowanie zajmuje tylko chwilę i daje możliwość korzystania z innych funkcjonalności na stronie organizatora plebiscytu). Wygra to wydarzenie, które do 31 stycznia 2017 roku otrzyma najwięcej głosów.

 

FINAŁOWA DZIESIĄTKA:

1. Gala 10. edycji konkursu Godni Naśladowania
2. Moto Mikołaje rozwożą prezenty dzieciom
3. Juwenalia 2017 
4. Siostry Bieniek w Czerwonym Atramencie 
5. Akcja pomocy Polakom w Mołdawii Paka dla Rodaka 
6. 13. edycja Elgaconu - Płockich Dni Fantastyki
7. Akcja pomocy Polakom na Ukrainie Akcja Paczka
8. 70-lecie Wisły Płock
9. Otwarcie Kaplicy Królewskiej 
10. 50-lecie płockiej filii Politechniki Warszawskiej

 

Warto przypomnieć, że takim wydarzeniem w 2016 roku wybrany został "Awans Wisły Płock do Ekstraklasy", który zwyciężył w plebiscycie, zgarniając 20,54% wszystkich głosów! Tym samym zapraszamy do wzięcia udziału w najnowszej zabawie Portalu Płock i zachęcamy do głosowania na wydarzenia związane z naszym klubem. Do dzieła!

 

Fot. Portal Płock

 

Przeczytaj także:

- Kto najpopularniejszym sportowcem i trenerem roku?

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni