Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


IV liga: Inauguracja z Drukarzem w WisłaPłockTV!

 

W 1. kolejce grupy północnej mazowieckiej IV ligi w sezonie 2018/2019 Wisła II Płock podejmować będzie zespół Drukarza Warszawa. Pojedynek ten odbędzie się w sobotę 11 sierpnia o godzinie 17:00 na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu im. Kazimierza Górskiego i tradycyjnie będziecie mogli śledzić go w WisłaPłockTV!

Drugi zespół Wisły na koniec sezonu 2017/2018 zajął 2. miejsce w ligowej tabeli, z przewagą 13 oczek nad 7. w stawce Drukarzem. Dobre miejsce w tabeli grupy północnej mazowieckiej IV ligi było efektem równej formy przez całe rozgrywki i świetnej końcówki zmagań, bowiem młodzi Nafciarze nie przegrali 10 ostatnich konfrontacji! 

W jednej z nich podzieliliśmy się punktami z Drukarzem (2:2), z którym w rundzie jesiennej wygraliśmy na Stadionie Miejskim w Płocku aż... 6:3! Trzynaście bramek w dwumeczu to nie zdarza się często i życzylibyśmy sobie, aby przy najbliższej okazji również ich nie brakowało.

Zawodnicy prowadzeni od 1 lipca przez trenerów Adama Majewskiego i Artura Serockiego wiosnę 2018 roku mogli zaliczyć do udanych, a i w przedsezonowych sparingach przebudowana drużyna nikomu nie dała się ograć.

Czy w takim razie w weekend Wisła II Płock pokona rywali i zwycięży na inaugurację rozgrywek? Odpowiedź poznacie uczestnicząc w sobotnim wydarzeniu oraz śledząc transmisję na żywo, którą przeprowadzimy dla Was na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube. Zapraszamy!

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni