Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Kolejny weekend pod znakiem boksu!

 

W dniach 21-22 kwietnia w Płocku odbędzie się kolejny turniej bokserski. Tym razem będą to "Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych".

Po ostatnim sukcesie organizacyjnym "Mistrzostw Płocka Kadetów 2018" oraz "Mistrzostw Mazowsza Juniorów i Juniorek", zdecydowaliśmy się podjąć organizacji kolejnej dużej imprezy na Mazowszu i kontynuować budowanie tradycji i historii boksu olimpijskiego w Płocku.

Zawody na pewno będą stać na wysokim poziomie z uwagi na fakt, że turniej będzie stanowić kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Wśród zawodników, którzy staną na ringu w Płocku, będą najlepsi bokserzy z Mazowsza, którzy zdobywają medale na arenie ogólnopolskiej oraz reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej. Nasz klub reprezentować będzie Tomasz Strzałkowski w kategorii wagowej do 66 kg.

- Tomek trenuje od września ubiegłego roku i robi naprawdę duże postępy. Jesteśmy aktualnie w okresie przygotowawczym pod te konkretne zawody i muszę przyznać, że wygląda to bardzo dobrze. Po ostatnich sparingach, które odbyliśmy w zaprzyjaźnionych klubach z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Włocławka, gdzie „Strzała” sparował m.in. z Mistrzem Polski Młodzików 2017, jestem naprawdę dobrej myśli i mam nadzieję, że naszemu zawodnikowi uda się awansować na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - powiedział trener Konrad Kowal.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak zaprosić wszystkich sympatyków Nafciarzy do stawienia się w hali "Borowiczki", przy ul. Korczaka 10 i dopingowania naszego zawodnika Tomka Strzałkowskiego w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Młodszych.

 

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych 2018

hala "Borowiczki", ul. Korczaka 10.

 

PROGRAM ZAWODÓW

Sobota (21 kwietnia):

12.00 – 15.00 – I seria walk półfinałowych

16.00 – 19.00 – II seria walk półfinałowych

Niedziela (22 kwietnia):

11.30 – oficjalne otwarcie zawodów

12.00 – 16.00 – walki finałoweWłaściciel

Sponsorzy główni