Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Kup bilet na derby u Jakuba Rzeźniczaka!

 

W środę 11 września od godziny 16:00 warto będzie odwiedzić punkt Wisła Płock Fanshop w Galerii Mazovia. Wówczas pojawi się w nim obrońca Nafciarzy Jakub Rzeźniczak, który między innymi pomoże w dystrybucji biletów na Derby Mazowsza z Legią Warszawa!

Pojedynek Wisły Płock z Legią Warszawa, a więc dwóch przedstawicieli Mazowsza w PKO Ekstraklasie, ostatecznie odbędzie się w środę 18 września o godzinie 18:00 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Mecze z tym przeciwnikiem zawsze cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, dlatego też zachęcamy kibiców do zakupów biletów w przedsprzedaży - nie tylko w punktach stacjonarnych, ale też przez Internet. 

W jednym z naszych punktów sprzedażowych w środowe popołudnie pojawi się promujący nasze najbliższe domowe spotkanie Jakub Rzeźniczak. Zawodnik do tej pory zanotował 4 występy w naszych barwach, a w przeszłości przez wiele lat reprezentował drużynę ze stolicy. 11 września doświadczony obrońcy Nafciarzy będzie czekać na kibiców od godziny 16:00. Będzie to doskonała okazja nie tylko do nabycia wejściówek, ale też porozmawiania z Kubą, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy wzięcia autografu. 

Wcześniej w Galerii Mazovia będzie można natomiast spotkać naszego dwunastego zawodnika Nafciarza, który również będzie zapraszał do wzięcia udziału w wydarzeniu zaplanowanym na 18 września na 18:00, a następnie będzie towarzyszył Rzeźniczakowi, tak jak ma to miejsce na meczach, gdy swoją obecnością wspiera drużynę w walce o ligowe punkty!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni