Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Plan przygotowań Wisły II Płock

 

Pięć tygodni na zbudowanie formy. Wisła II Płock wróciła na boisko po wakacyjnej przerwie. Podopieczni Adama Majewskiego rywalizujący w grupie północnej IV ligi mazowieckiej walkę o punkty rozpoczną 14 sierpnia spotkaniem w Przasnyszu, gdzie zmierzą się z miejscowym MKS-em.

Do tego czasu wiślacy będą trenować na własnych obiektach i rozegrają 5 sparingów. Pierwszy odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 lipca, gdy “Nafciarze” zagrają na wyjeździe z 4-ligowym MKS-em Kutno. 15 lipca rozpoczną natomiast obóz dochodzeniowy, który potrwa przez kolejne cztery dni, a nazajutrz po jego zakończeniu, 20 lipca, podejmą występującego w lidze okręgowej Stoczniowca Płock. 22 lipca młodych płocczan czeka nie lada gratka, ponieważ ich przeciwnikiem w meczu kontrolnym będzie reprezentujący ekstraklasę izraelską Hapoel Tel Awiw - spotkanie odbędzie się w Sochocinie w powiecie płońskim. Pięć dni później, 27 lipca, przedostatni w okresie przygotowawczym sparing, w którym rywalem Wisły na wyjeździe będzie 3-ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a 3 sierpnia, również poza Płockiem, czeka ją pojedynek z występującym na tym samym poziomie rozgrywkowym Lechem Rypin.

- Zawodnicy wrócili po urlopach w dobrym zdrowiu i z dużą chęcią do pracy - powiedział po pierwszych zajęciach trener Adam Majewski. - Po minionym sezonie wszyscy mieli tydzień, dwa odpoczynku, a później trenowali według indywidualnej rozpiski, więc każdy zdążył już zaliczyć na własną rękę kilka treningów.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni