Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Mikołajkowe inspiracje w Wisła Płock FanShop

 

Zaledwie kilka dni pozostało do dnia świętego Mikołaja, czyli popularnych Mikołajek. Wisła Płock już podczas ostatniego meczu z Górnikiem Zabrze właśnie z tej okazji obdarowała swoich kibiców drobnymi upominkami. Jeśli nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent to koniecznie odwiedź jeden z punktów Wisła Płock FanShop i sprawdź nasze najnowsze propozycje!

 

Wiślacki Powerbank

Elegancki, lekki i niezwykle poręczny powerbank, który pasuje niemal do każdego urządzenia mobilnego. Delikatne, złote zdobienia w postaci herbu czy daty powstania klubu sprawią, że mobilna bateria przypadnie do gustu zarówno tym młodszym, jak i starszym kibicom Nafciarzy. Mikołajkowy Must Have!

Pojemność nominalna: 1500 mAh

Wyjścia: C plug lub micro USB

Cena: 65,00 zł

 

 

 

 

 

 

Nowe perfumy Wisły Płock "1947"

Po perfumach przygotowanych we współpracy z firmą Mo61 Perfume Lab przyszedł czas na kolejną, zapachową propozycję, która idealnie wkomponuje się do każdej, męskiej kosmetyczki. Perfumy "1947" to świeże, orzeźwiające nuty zapachowe zapakowane w eleganckie, niebieskie pudełko i szklany flakonik. Idealny prezent na Mikołajki i nie tylko!

Pojemność: 50 ml

Cena: 40,00 zł.

 

 

Kalendarz adwentowy Wisły Płock

Kolejną ciekawą propozycją na zbliżający się świąteczny czas jest kalendarz adwentowy. Dla wielu będący zapewne wybawieniem w tym ciężkim, przedświątecznym okresie. Aby umilić Wam każdy dzień oczekiwania na "Gwiazdkę" czekoladki ukryte w ponumerowanych skrytkach mogą okazać się niezbędne, żeby przetrwać.

Cena: 25,00 zł

 

 

Gadżety ze świątecznym motywem

Mikołajki to jedno, a za chwilę rozpocznie się także czas gorączkowych poszukiwań prezentów świątecznych. O tym również pomyśleliśmy i już teraz proponujemy kilka produktów ze specjalnym świątecznym motywem. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia już teraz przygotowaliśmy dla Was kubki, poduszki, bluzy i koszulki świąteczne czy choinkowe bombki.

Kubek świąteczny: 25,00 zł;

Poduszka świąteczna: 30,00 zł;

Świąteczna koszulka "Nafciarze": 40,00 zł;

Świąteczna bluza: dziecięca 70,00 zł, dla dorosłych 80,00 zł;

Choinkowe bombki z logiem Wisły Płock: duża 15,00 zł, mała 10,00 zł.

 
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni