Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Mistrzowska promocja na karnety!

 

16 kwietnia o godzinie 18:00 Wisła Płock rozpocznie rywalizację w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy. W związku z grą w rundzie finałowej w górnej połowie tabeli przygotowaliśmy dla Was specjalną mistrzowską promocję na ostatnie cztery mecze, które zostaną rozegrane na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34, w sezonie 2017/2018.

Z okazji awansu do najlepszej ósemki LOTTO Ekstraklasy specjalnie dla naszych kibiców przygotowaliśmy mistrzowską promocję na karnety! Kto nie zaopatrzył się w karnet przed rozpoczęciem rozgrywek lub w wiosennej promocji teraz znów będzie miał okazję to zrobić. Do sprzedaży trafiły bowiem karnety na rundę finałową, które zapewnią Wam udział w sumie w czterech domowych spotkaniach Nafciarzy w sezonie 2017/2018. W trwających rozgrywkach zagramy u siebie jeszcze z:

 

1. Wisłą Kraków (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 18:00),

2. Zagłębiem Lubin (piątek, 27 kwietnia, godz. 18:00),

3. Lechem Poznań (sobota, 5 maja, godz. 20:30),

4. Koroną Kielce (niedziela, 13 maja, godz. 18:00).

 

Jak zobaczycie poniżej ceny karnetów są bardzo atrakcyjne i dlatego też już teraz zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Najszybsze możliwe zapewnienie sobie obecności na czterech meczach Nafciarzy pozostałych do końca rozgrywek, bezpośrednio wiąże się z wzięciem udziału w akcjach Mistrzowski Piątak, po którego zakończeniu czekać będą na Was Wiślackie gadżety!

 

Karnety można kupować:

- na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (I piętro), przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20);
- oraz w sklepiku klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).

 

JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE KARNETY ZAKUPIONE PRZED ROZPOCZĘCIEM ROZGRYWEK, CZY TEŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM RUNDY WIOSENNEJ OBOWIĄZUJĄ DO KOŃCA SEZONU 2017/2018.

 

CENY KARNETÓW NA RUNDĘ FINAŁOWĄ:

TRYBUNA WSCHODNIA:

- Karnet normalny (sektor A, B, C, D, E): 60,00 zł;
- Karnet ulgowy (sektor A, B, C, D, E): 45,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
- Karnet dziecięcy (sektor A, B, C, D, E): 15,00 zł (dzieci do lat sześciu);
- Karnet niemowlęcy (sektor A, B, C, D, E): 3,00 zł (dzieci do lat trzech);
- Karnet specjalny (sektor A, B, C, D, E): 30,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich).

TRYBUNA ZACHODNIA:

- Karnet normalny (sektor F, G): 75,00 zł;
- Karnet ulgowy (sektor F, G): 60,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
- Karnet dziecięcy (sektor F, G): 15,00 zł (dzieci do lat sześciu);
- Karnet niemowlęcy (sektor F, G): 3,00 zł (dzieci do lat trzech);
- Karnet specjalny (sektor F, G): 30,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich);
- Sektor rodzinny (sektor SR): 120,00 zł (1 + 1; 1 + 2; 2 + 1; 2 + 2) - kobieta + mężczyzna;
- Karnet loża (sektor LH): 300,00 zł [nie obowiązują żadne zniżki, karnet na stałą cenę dla wszystkich zainteresowanych].

 

Uwaga! Przy zakupie karnetu nie ma obowiązku posiadania Karty Kibica Wisły Płock!
 

Regulamin stadionu do pobrania tutaj.
Regulamin imprez masowych organizowanych przez Wisłę Płock do pobrania tutaj.Właściciel

Sponsorzy główni