Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Nafciarze w drodze do Grodziska Wielkopolskiego

 

Wyjazdowy mecz 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin coraz bliżej. Już za niewiele ponad tydzień - w niedzielę, 21 października, o godzinie 15:30 tygodnie - Wisła Płock rozegra pierwsze spotkanie pod wodzą nowego szkoleniowca - Kibu Vicuñy.

W związku z tym, aby trener mógł lepiej poznać drużynę, w czwartkowy poranek Nafciarze udali się na krótkie zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Przez trzy najbliższe dni niebiesko-biało-niebiescy będą pracować na obiektach sportowych Hotelu Rodan-Groklin i tuż przed zakończeniem obozu - w sobotę, 13 października, najprawdopodobniej o godz. 11:00 - towarzysko zmierzą się z pierwszoligową Wartą Poznań.

Ze względu na powołania do reprezentacji w kadrze nie znaleźli się: Damian Szymański, Marcel Zapytowski oraz Giorgi Merebashvili, a dodatkowo do Grodziska Wielkopolskiego pojechać nie mogli przechodzący rehabilitację Mateusz Szwoch, Krystian Miś oraz Riccardo Grym. Sztab Wisły do dyspozycji będzie miał więc 22 zawodników, wśród których znaleźli się dwaj gracze drugiego zespołu: Radosław Gałązka i Aleksander Pawlak.

 

Kadra Wisły Płock na krótki obóz w Grodzisku Wielkopolskim:

Bramkarze: Bartłomiej Gradecki, Thomas Dähne, Bartłomiej Żynel.

Obrońcy: Marcin Warcholak, Bartłomiej Sielewski, Adam Dźwigała, Alan Uryga, Cezary Stefańczyk, Igor Łasicki, Patryk Stępiński.

Pomocnicy: Damian Rasak, Nico Varela, Dominik Furman, Caló Oliveira, Semir Štilić, Jakub Łukowski, Patryk Wieliczko, Radosław Gałązka, Aleksander Pawlak.

Napastnicy: Oskar Zawada, Karol Angielski, Ricardinho.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni