Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Nafciarze wśród najlepszych 27. kolejki!

 

W 27. kolejce LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock pokonała Koronę Kielce 2:0 (0:0) i odniosła trzynaste zwycięstwo w sezonie 2017/2018. Triumf nad zespołem z województwa Świętokrzyskiego dały Nafciarzom trafienia Damiana Byrtka i Giorgiego Merebashviliego, którzy znaleźli się w zestawieniach najlepszych za minioną serię gier. To jednak nie jedyni wyróżnieni gracze drużyny Jerzego Brzęczka. Docenieni przez ekspertów i obserwatorów zostali bowiem także asystujący przy bramce na 1:0 - Semir Štilić oraz nasz kapitan Damian Szymański.

W zestawieniach najlepszych piłkarzy na Štilicia zdecydowali się postawić fachowcy z Piłki Nożnej i Przeglądu Sportowego, na Merebę z Przeglądu Sportowego, a na Byrtka i Szymańskiego z LOTTO Ekstraklasy. Dodatkowo, Byrtek wraz ze Štiliciem znaleźli się na ławce rezerwowych portalu GOL24.PL i wspólnie z Giorgim byli brani pod uwagę przy ustalaniu jedenastki przez portal 2x45.info.

 

Wielkie brawa dla naszych zawodników!

 

PIŁKA NOŻNA

 

PRZEGLĄD SPORTOWY

 

GOL24.PL

11: Dominik Hładun (Zagłębie Lubin) - William Remy (Legia Warszawa), Emir Dilaver (Lech Poznań), Oleksii Dytiatiev (Cracovia) - Mario Situm (Lech Poznań), Andrii Bogdanov (Arka Gdynia), Sasa Zivec (Piast Gliwice), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa) - Carlitos (Wisła Kraków), Christian Gytkjaer (Lech Poznań).

Ławka rezerwowych: Dusan Kuciak (Lechia Gdańsk), Damian Byrtek (Wisła Płock), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Marko Vesović (Legia Warszawa), Cafu (Legia Warszawa), Javi Hernandez (Cracovia), Gerard Badia (Piast Gliwice), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Darko Jevtić (Lech Poznań), Luka Zarandia (Arka Gdynia), Semir Stilić (Wisła Płock), Krzysztof Piątek (Cracovia), Jakub Mares (Zagłębie Lubin), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Maciej Jankowski (Arka Gdynia).

 

WESZŁO

 

2X45.INFO

11: Pavels Steinbors (Arka Gdynia) - Emir Dilaver (Lech Poznań), Oleksii Dytiatiev (Cracovia), William Remy (Legia Warszawa) - Mario Situm (Lech Poznań), Darko Jevtić (Lech Poznań), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Gerard Badia (Piast Gliwice) - Carlitos (Wisła Płock), Christian Gytkjaer (Lech Poznań), Krzysztof Piątek (Cracovia).

Byli brani pod uwagę: Michal Pesković (Cracovia), Michał Helik (Cracovia), Marko Vesović (Legia Warszawa), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Damian Byrtek (Wisła Płock), Damian Kądzior (Górnik Zabrze), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Sasa Żivec (Piast Gliwice), Tom Hateley (Piast Gliwice), Semir Stilić (Wisła Płock), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Luka Zarandia (Arka Gdynia), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Karol Angielski (Piast Gliwice), Mateusz Szczepaniak (Piast Gliwice), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Ruben Jurado (Arka Gdynia).
 

LOTTO EKSTRAKLASA





ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsorzy główni