Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Po szkole i z boiska na Stadion - finałowa edycja!

 

W związku ze startem rundy finałowej rozgrywek, po raz drugi w tym roku,  organizujemy akcje: "Po szkole na Stadion" oraz "Z boiska na Stadion", w których na najbliższy domowy mecz Wisły Płock zapraszamy uczniów ze Szkół Podstawowych w Płocku oraz Powiecie Płockim oraz młodych piłkarzy, trenujących na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W związku ze zbliżającym się spotkaniem Wisły Płock z Koroną Kielce (czwartek, 25 kwietnia, godz. 18:00) chcieliśmy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci uczęszczające do płockich Szkół Podstawowych oraz placówek na terenie Powiatu Płockiego, a także młodych adeptów piłki nożnej z klubów Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - w grupach zorganizowanych - na wspólne przeżywanie sportowych emocji na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34. Jednocześnie przypominamy szkołom i klubom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została wystosowana informacja o akcji.

Jedyne co trzeba zrobić, aby w czwartek, 25 kwietnia, godz. 18:00, wziąć udział w pojedynku rozgrywanym w ramach 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów, których liczba nie powinna być większa niż jeden na 10-15 dzieci. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie TUTAJ.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do wtorku - 23 kwietnia, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: [email protected]Czekamy na Wasze zgłoszenia!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni