Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Promocja na wszystkie pluszaki!

 

W roku 2020 Dzień Niedźwiedzia Grizzly przypada na 26 marca. Mieliśmy niegdyś do czynienia z pewnym przedstawicielem tego gatunku, ale z tego co się orientujemy wyemigrował do Memphis Grizzlies. Tak czy inaczej z okazji tego nietypowego dnia w Wisła Płock FanShop wszystkie pluszaki są dostępne online z rabatem 25%!

Wszystkim sympatykom Nafciarzy jeszcze raz przypominamy, że mimo zamknięcia do odwołania naszych stacjonarnych punktów sprzedaży na Stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34 oraz w Galerii Mazovia (I piętro) przy ul. Wyszogrodzkiej 127 w dalszym ciągu możecie dokonać bezpiecznych i wygodnych zakupów przez Internet na sklep.wisla-plock.pl.

Żeby tego było mało do końca marca możecie też skorzystać ze specjalnej promocji online, w której na hasło: #zostanwdomu otrzymacie 10% zniżki na wszystko co znajduje się w naszej bogatej ofercie! Więcej na temat tej promocji przeczytacie TUTAJ.

Jeśli chodzi natomiast o przypadający na 26 marca Dzień Niedźwiedzia Grizzly postanowiliśmy, że do końca dnia wszystkie dostępne miśki możecie nabyć taniej o 25%! Do akcji włączył się także pluszowy Nafciarz, który również chciał być przeceniony, ponieważ nigdy nie opuszcza swoich przyjaciół. Tym bardziej w takim momencie. 

 

MIŚ MAŁY

Przecena z 20,00 zł na 15,00 zł

MIŚ DUŻY

Przecena z 35,00 zł na 26,25 zł

NAFICARZ

Przecena z 40,00 zł na 30,00 zł

 

Promocje nie łączą się ze sobą.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni