Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Skompletuj wyprawkę szkolną w Wisła Plock FanShop!

 

 

Za nami początek roku szkolnego! W związku z tym przypominamy, że w naszych punktach sprzedażowych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego oraz w Galerii Mazovia czeka już na Was najnowszy, szkolny asortyment z motywami Wisły Płock.

Już w ostatnich dniach sierpnia do sprzedaży trafiły absolutne nowości związane z powrotem do szkoły. Wiślackie plecaki, torby na ramię, worki na plecy wysokiej jakości oraz wiele przyborów szkolnych takich jak: piórniki dwukomorowe, zeszyty, bloki techniczne i rysunkowe, plany lekcji czy pudełka śniadaniowe.

Pamiętajcie jednak, że cały czas dostępna jest całą gama innych produktów, które w rozpoczętym właśnie roku szkolnym 2018/2019 na pewno przydadzą się Waszym pociechom! Długopisy, ołówki, linijki czy też rzeczy potrzebne na lekcje WF-u jak: torby sportowe, dziecięce koszulki meczowe i inne koszulki bawełniane, bidony, a na tym przecież nie koniec. W ofercie znajdziecie również chociażby Dobre Krzesła Wisły Płock, stworzone we współpracy z firmą Entello, przy których najmłodszym sympatykom Wisełki odrabianie lekcji na pewno będzie szło o wiele lepiej!

Poniżej przedstawiamy cennik przykładowych produktów szkolnych:

Plecaki (różne wzory) - 99,00 zł;

Worki (różne wzory) - 40,00 zł;

Pudełko śniadaniowe - 20,00 zł;

Piórnik - 50,00 zł;

Długopisy z clipem 5,00 zł;

Długopisy z piłką 4,00 zł;

Długopisy metalowe 3,00 zł;

Linijka 5,00 zł;

Torba na ramię niebieska - 69,00 zł;

Torba na ramię czarna 59,00 zł;

Zeszyty (różne rodzaje) - 4,00 zł;

Bidony - 20,00 zł.

To i wiele innych gadżetów szkolnych do nabycia w obu naszych punktach sprzedażowych na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (poniedziałek - piątek 8:00-16:00) oraz w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzka 127 (poniedziałek - sobota 9:00-21:00, niedziela 10:00-20:00). Serdecznie zapraszamy!
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni