Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


"Skupić się na tym, co najważniejsze"

 

O finałowej promocji na karnety, sytuacji kadrowej rywali, krótkim obozie w Grodzisku Wielkopolskim, przesunięciu terminu składania ofert na nowy stadion poczytacie w naszym najnowszym przeglądzie prasy. Przed meczem z Wisłą Kraków w "prasówce" znajdziecie także rozmowy z prezesem Jackiem Kruszewskim i kapitanem Dominikiem Furmanem oraz wywiad z trenerem Nafciarzy Leszkiem Ojrzyńskim Zapraszamy do lektury! 

 

*****

 

GAZETA WYBORCZA - PŁOCK

Oprócz treningów były kręgle i karaoke. Wisła Płock kończy pobyt w Grodzisku Wielkopolskim. Teraz walka o ekstraklasę

Fragment tekstu: Metody szkoleniowe zaproponowane przez Leszka Ojrzyńskiego tchnęły nowego ducha w piłkarzy Wisły. Wyraźnie poprawiły atmosferę w drużynie w ważnym dla niej momencie, kiedy trzeba się bić o utrzymanie.

 

Wisła Płock oferuje kibicom karnet na trzy mecze rundy finałowej w cenie dwóch

Fragment tekstu: Kto nie zaopatrzył się w karnet przed rozpoczęciem rozgrywek lub w wiosennej promocji, to ma okazję zrobić to teraz. - W sprzedaży są już karnety na rundę finałową, które pozwolą obejrzeć trzy ostatnie w tym sezonie mecze Wisły w Płocku - informuje klub.

 

Są pytania o najlepszych piłkarzy Wisły Płock. "Może być kolejna bomba transferowa"

Fragment tekstu: - Takiej, jaka była w przypadku Arkadiusza Recy, który przeszedł z Wisły do Atalanty Bergamo za 4 mln euro, nie spodziewam się - mówi prezes Wisły Jacek Kruszewski.

 

Wisła Kraków przed meczem z Wisłą Płock. Jakub Błaszczykowski prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie

Fragment tekstu: Tak wynika z raportu medycznego, który przedstawił krakowski klub. Wśród zawodników kontuzjowanych są jeszcze dwaj obrońcy: Lukas Klemenz i Maciej Sadlok.

 

We wtorek (jutro) mieliśmy poznać kwoty, za jakie firmy chcą wybudować nowy stadion Wisły, jednak...

Fragment tekstu: ... termin składania ofert został przesunięty. O zmianę poprosili wykonawcy, których miasto dopuściło do postępowania.

 

Skupić się na tym, co najważniejsze. Wisła Płock jedzie do Grodziska Wielkopolskiego

Fragment tekstu: Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Po dwóch zwycięstwach kończących rundę zasadniczą Lotto Ekstraklasy sztab szkoleniowy Wisły Płock na czele z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim postanowił przed startem rundy finałowej zabrać zespół na kilkudniowe zgrupowanie.

 

*****

 

PETRONEWS.PL

Prezes Wisły Płock: Kibice są dzisiaj wymagający…

Fragment tekstu: Dlaczego Wisła Płock zgodziła się na transfer Arkadiusza Recy i wysoką prowizję dla jego agenta? Z jakiego powodu zwolniono dwóch trenerów w tym sezonie? Czy akcja biletów za złotówkę była trafiona? Na te, ale i inne trudne pytania odpowiedział nam Jacek Kruszewski, prezes Wisły Płock.

 

Składanie ofert na stadion przesunięte. Rozpoczęcie budowy najwcześniej za rok?

Fragment tekstu: Kibice, klub Wisła Płock i zapewne spora część płocczan w napięciu czeka na otwarcie ofert budowy nowego stadionu im. Kazimierza Górskiego. Niestety, ofert nie poznamy 16 kwietnia, a dopiero w połowie maja. Potencjalni wykonawcy potrzebują więcej czasu na przygotowanie oferty.

 

*****

 

SPORT ONET

Dominik Furman: jesteśmy na początku drogi do utrzymania

Fragment tekstu: W dwóch ostatnich kolejkach fazy zasadniczej ekstraklasy Wisła Płock zdobyła komplet punktów. W poniedziałek na inaugurację rundy finałowej na jej drodze stanie Wisła Kraków. - Jesteśmy na początku drogi do utrzymania - przyznał piłkarz Nafciarzy Dominik Furman.

 

*****

 

TVP SPORT

Leszek Ojrzyński: modlę się o zdrowych i mądrych piłkarzy [wywiad]

Fragment tekstu: Wisła Płock wygrała dwa pierwsze mecze pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego. Teraz czeka ją siedem spotkań "o wszystko" w grupie spadkowej. – Mecz będzie gonił mecz. Nie będzie czasu na trening. Tylko regeneracja i lizanie ran – mówi nowy trener Nafciarzy. W rozmowie z TVPSPORT.PL opowiada też o wartościach, którymi się kieruje, o spotkaniach ze swoimi byłymi drużynami, o Dominiku Furmanie i... Robercie Lewandowskim.

 

*****

 

GOL24.PL

Lotto Ekstraklasa. Ojrzyński, Vuković, Zieliński, czyli nowa miotła lekiem na całe zło

Fragment tekstu: Trener Leszek Ojrzyński zasłynął kiedyś w Podbeskidziu z muzycznej motywacji. Po pierwszym treningu w Bielsku, w którym piłkarze nie wykazali zbyt dużej determinacji, zamknął ich w szatni i puścił składankę kilkunastu zamordystycznych hitów rapowych. I tak po 40 minutach słuchania - na murawie zaczęły lecieć iskry. Teraz trener Ojrzyński ratuje Wisłę Płock. Na razie bardzo efektownie, płocczanie wygrali dwa ligowe mecze z rzędu i opuścili strefę spadkową. Być może znowu pomogła hip-hopowa składanka?

 

*****

 

STADIONY.NET

Płock: Budowa dopiero w połowie 2020?

Fragment tekstu: Przetarg na nowy stadion piłkarski w Płocku trwa już prawie 7 miesięcy i potrwa jeszcze co najmniej miesiąc. Poślizgów już jest tyle, że zapisane w budżecie pieniądze trzeba będzie pewnie przenieść.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni