Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Varela i Mereba zagrali w barwach Sparty Płock

 

Dwaj przedstawiciele pierwszej drużyny Wisły Płock: Nico Varela i Giorgi Merebashvili, w asyście naszego dwunastego zawodnika "Nafciarza", złożyli wizytę młodym adeptom piłki nożnej z Akademii Futbolu Sparta Płock.

W środę, 7 listopada, w godzinach wieczornych wiślacka delegacja wzięła udział w zajęciach młodych graczy szlifujących swoje umiejętności w Sparcie Płock. 

Spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 17:45, trwało dwie godziny i było podzielone na dwie części. W pierwszej z nich Varela, Mereba oraz "Nafciarz" mieli za zadanie znaleźć odpowiedzi na pytania najmłodszych uczestników zajęć. Ku naszemu olbrzymiemu zdziwieniu, niewiele później, Nico i Giorgi otrzymali dedykowane koszulki piłkarskie Sparty Płock, oznaczone ich numerami oraz nazwiskami. "Nafciarz" zaś cieszył się z innego prezentu, którym był okazjonalny szalik. Po części bardziej teoretycznej przyszedł czas na gry i zabawy, wspólne zdjęcia oraz przekazanie klubowych pamiątek, w postaci plakatów, którymi zajął się oczywiście nasz młody wychowanek. Nie mogło również zabraknąć rozdawania autografów oraz wykonywania popularnych selfie. 

Bardzo podobnie wyglądała druga część spotkania, w której uczestniczyły już starsze dzieci. Forma spędzenia czasu nie różniła się tutaj zbytnio, ale w harmonogramie zajęć miejsce gier i zabaw zajęło to na co wszyscy czekali, a więc mecz piłkarski z udziałem Vareli i Mereby Tym razem stanęli oni jednak naprzeciw siebie. "Nafciarz" z kolei nie został obarczony zbyt wieloma zadaniami taktycznymi i pełnił rolę tzw. "wolnego elektronu", a najlepiej i tak spisał się w defensywie, gdy w świetnym stylu powstrzymał atakującego Giorgiego. Dzięki temu to zespół naszego skrzydłowego z Urugwaju okazał się nieznacznie lepszy.

Na zakończenie wizyty reprezentanci Wisły zaprosili zawodników Sparty Płock na najbliższe mecze na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Zagłębiem Sosnowiec (sobota, 10 listopada, godz. 15:30) oraz Górnikiem Zabrze (sobota, 1 grudnia, godz. 15:30). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia #NaStadionie!

 

Fotogalerię ze środowych odwiedzin Nafciarzy w hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku znajdziecie na klubowym Facebooku.

 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni