Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Wiślackie gadżety z akcji Zimowy Piątak już do odbioru!
 

2 kwietnia miał miejsce ostatni mecz w ramach akcji Zimowy Piątak. W związku z tym przypominamy, że specjalnie przygotowany przez nas Wiślacki gadżet można już odbierać w sklepie klubowym w Galerii Mazovia. W Wisła Płock Fanshop na Stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie to możliwe od poniedziałku 16 kwietnia od godziny 8:00.

Aby otrzymać jedyny w swoim rodzaju klubowy upominek, którym tym razem będzie kubek z Wiślackim motywem, idealnie pasujący do każdej kuchni w Waszych domach czy też miejscach pracy, należy przynieść pięć biletów z zakończonej akcji z meczów z: Górnikiem Zabrze (4:2), Zagłębiem Lubin (2:0), Cracovią (0:1), Koroną Kielce (2:0), a także Piastem Gliwice (1:0) oraz ważny dokument tożsamości. Tylko tyle potrzeba do zgarnięcia nagrody związanej z Zimowym Piątakiem! Posiadacze karnetów po zakończeniu akcji zostaną z kolei w punkcie odbioru poproszeni o okazanie karnetu i ważnego dokumentu tożsamości.

Jednocześnie przypominamy, że już za chwilę rozpocznie się Mistrzowski Piątak, który wystartuje w najbliższy poniedziałek 16 kwietnia o godzinie 18:00, podczas spotkania 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Wisłą Kraków. Następnie przy Łukasiewicza 34 Nafciarze będą też mierzyć się z Zagłębiem Lubin, Lechem Poznań oraz Koroną Kielce.

Zasady akcji pozostają niezmienione, w stosunku do tych z Letniego, Jesiennego oraz Zimowego Piątaka. Obecność na wszystkich meczach w danym piątaku, pozostawienie biletów ze wszystkich spotkań i ważny dokument tożsamości - to wszystko co było i będzie potrzebne do odbioru nagrody związanej z daną porą roku! 


MISTRZOWSKI PIĄTAK

Wisłą Kraków (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 18:00)
Zagłębiem Lubin (piątek, 27 kwietnia, godz. 18:00)
Lechem Poznań (sobota, 5 maja, godz. 20:30)
Koroną Kielce (niedziela, 13 maja, godz. 18:00)

 

Do zobaczenia na trybunach!Właściciel

Sponsorzy główni