Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Wybieramy najładniejszego gola sezonu 2018/2019!

 

Dopiero co rozpoczęliśmy głosowanie na najlepszego zawodnika Wisły Płock w sezonie 2018/2019, ale nie możemy zapomnieć, że warto wybrać najładniejszego gola Nafciarzy w minionych rozgrywkach. Który Waszym zdaniem najbardziej zasłużył na wyróżnienie? Zapraszamy do typowania! 

Jesienią w gronie nominowanych umieściliśmy aż 10 bramek, z których wybraliście najlepszą czwórkę. Zwyciężył Ricardinho z meczu ze Śląskiem Wrocław, a na podium sklasyfikowane zostały także gole Dominika Furmana z Legią Warszawa (4:1) oraz dwa Giorgiego Merebashviliego ze Śląskiem (3:0) i Koroną Kielce (2:2).

Z racji tego od razu umieściliśmy je wśród najlepszych bramek sezonu 2018/2019, a dodatkowo dołożyliśmy cztery kolejne z rundy wiosennej. Nasz wybór padł na bramki: Ariela Borysiuka z Cracovią (3:2), Mateusza Szwocha i Oskara Zawady z Wisłą Kraków (3:2) oraz Mereby z Górnikiem Zabrze (1:0).

W sumie z 50 trafień w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy i 12 w Pucharze Polski wybraliśmy TOP 8 i co ciekawe aż 7 trafień pochodzi z meczów wyjazdowych! Jedynym strzelcem gola na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w zestawieniu jest Ariel Borysiuk i jego bramka przeciwko Cracovii. Warto również wspomnieć, że strzelanie w sezonie 2018/2019 rozpoczął i zakończył ten sam zawodnik - Giorgi Merebashvili, którego zdobycze nominowane są aż trzykrotnie.

Jak głosować? Podobnie, jak w przypadku wyboru najlepszego piłkarza sezonu 2018/2019 - wystarczy napisać swój typ w komentarzu na Facebooku lub wystosować maila na adres [email protected] i podać numer gola, który najbardziej przypadł Wam do gustu. Pamiętajcie, że głosować możecie tylko raz.

Jeśli uważacie, że Wasza ulubiona bramka nie znalazła się w poniższym zestawieniu, w treści komentarza czy maila po prostu zasugerujcie swój typ - strzelca oraz konkretne spotkanie. Na Wasze głosy czekamy do 31 maja do godziny 12:00. Zapraszamy do zabawy!

 

*****

 

Wzięcie udziału w zabawie równa się oczywiście z wejściem do gry o atrakcyjne nagrody! Na wszystkich, którzy wezmą udział w głosowaniu, czeka:

- 5 gier FOOTBALL MANAGER 2019,

- oryginalna koszulka meczowa Nafciarzy z sezonu 2018/2019 z dedykowanym napisem i numerem,

- 2 karnety (dla jednego głosującego + osoby towarzyszącej) na trybunę zachodnią na cały sezon 2019/2020,

- 2 karnety (dla jednego głosującego + osoby towarzyszącej) na trybunę wschodnią na cały sezon 2019/2020.

 

 

FOT. PIOTR KUCZA/ 400mm.pl

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni