Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

WYNIKI SEZON 2019/2020

1. kolejka IV ligi - 14.08. (środa) godz. 18:00

MKS Przasnysz - Wisła II Płock 3:2 (2:1)

2. kolejka IV ligi - 17.08. (sobota) godz. 11:00

Drukarz Warszawa - Wisła II Płock 4:2 (2:0)

1/8 PP POZPN - 21.08. (środa) godz. 17:30

Wicher Cieszewo - Wisła II Płock 0:8 (0:4)

3. kolejka IV ligi - 25.08. (niedziela) godz. 17:00

Wisła II Płock - Huragan Wołomin 1:1 (0:0)

4. kolejka IV ligi - 31.08. (sobota) godz. 17:00

Wkra Żuromin - Wisła II Płock 3:5 (2:0)

1/4 PP POZPN - 4.09. (środa) godz. 17:00

Świt Staroźreby - Wisła II Płock 1:2 (0:2)

5. kolejka IV ligi - 8.09. (niedziela) godz. 13:00

Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce 2:0 (2:0)

6. kolejka IV ligi - 14.09. (sobota) godz. 16:00

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock 3:0 (1:0)

7. kolejka IV ligi - 21.09. (sobota) godz. 11:00

Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4:1 (2:1)

1/2 PP POZPN - 24.09. (wtorek) godz. 16:00

Skrwa Łukomie - Wisła II Płock 1:5 (0:3)

8. kolejka IV ligi - 28.09. (sobota) godz. 11:00

KS Łomianki - Wisła II Płock 1:0 (0:0)

9. kolejka IV ligi - 5.10 (sobota) godz. 11:00

Wisła II Płock - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 (0:0)

10. kolejka IV ligi - 12.10. (sobota) godz. 16:30

Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 3:0 (2:0)

Finał PP POZPN - 16.10. (środa) godz. 15.30

Delta Słupno - Wisła Płock 1:2 (1:0)

11. kolejka IV ligi - 20.10 (niedziela) godz. 13:00

Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 2:2 (1:1)

12. kolejka IV ligi - 26.10. (sobota) godz. 14:00

Korona Ostrołęka - Wisła II Płock 0:0 (0:0)

13. kolejka IV ligi - 3.11. (niedziela) godz. 13:00

Wisła II Płock - Świt Staroźreby 1:1 (0:0)

14. kolejka IV ligi - 9.11. (sobota) godz. 11:00

Ząbkovia Ząbki - Wisła II Płock 2:0 (1:0)

15. kolejka IV ligi - 17.11 (niedziela) godz. 13:00

Wisła II Płock - Makowianka Maków Mazowiecki 5:0 (2:0)

 

16. kolejka IV ligi - 14.03. (sobota) godz. 11:00

Wisła II Płock - MKS Przasnysz

17. kolejka IV ligi - 22.03. (niedziela) godz. 11:00

Wisła II Płock - Drukarz Warszawa

18. kolejka IV ligi - 28.03. (sobota) godz. 11:00

Huragan Wołomin - Wisła II Płock

19. kolejka IV ligi - 04.04.

Wisła II Płock - Wkra Żuromin

20. kolejka IV ligi - 11.04. (sobota) godz. 16:00

Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

21. kolejka IV ligi - 18.04.

Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Mazowiecki

I runda PP MZPN - 22.04. (środa) godz. 16:30

Mszczonowianka Mszczonów - Wisła II Płock

22. kolejka IV ligi - 25.04.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wisła II Płock

23. kolejka IV ligi - 02.05.

Wisła II Płock - KS Łomianki

24. kolejka IV ligi - 09.05.

Podlasie Sokołów Podlaski - Wisła II Płock

25. kolejka IV ligi - 16.05.

Wisła II Płock - Hutnik Warszawa

26. kolejka IV ligi - 23.05. (sobota) godz. 16:00

Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock

27. kolejka IV ligi - 27.05. - odwołany (walkower)

Wisła II Płock - Korona Ostrołęka 3:0

28. kolejka IV ligi - 30.05. (sobota) godz. 16:00

Świt Staroźreby - Wisła II Płock

29. kolejka IV ligi - 06.06. (sobota) godz. 17:00

Wisła II Płock - Ząbkovia Ząbki

30. kolejka IV ligi - 13.06. (sobota) godz. 17:00

Makowianka Maków Mazowiecki - Wisła II Płock


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni