Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Zapowiedź weekendu drużyn młodzieżowych (25-26 maja)

 

Jeden zespół odpoczywa, pozostałe walczą. Siedem drużyn Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock zobaczymy w najbliższy weekend na boiskach swoich lig. Dopiero 12 czerwca o 17:00 odbędzie się wyjazdowe spotkanie 12-latków z I Ligi Okręgowej D2, którzy w 11. kolejce rozgrywek zmierzą się na wyjeździe z Pegazem Drobin.

Podopiecznych Tomasza Włoczewskiego czeka co prawda kilka dni odpoczynku, ale to m.in. dlatego, że w środę rozegrali zaległy mecz 10. serii spotkań, pokonując u siebie Królewskich Płock 8:1 - po trzech trafieniach Adriana Ziemkiewicza, dwóch Jakuba Lejmana oraz po bramkach: Bartosza Borowskiego, Oliwiera Przybylińskiego i Jakuba Sawickiego. Z kolei druga z drużyn prowadzona przez tego szkoleniowca, występująca w I Lidze Okręgowej D1, zagra na wyjeździe w 19. rundzie meczów z Orkanem Sochaczew - początek pojedynku w sobotę o 10:00.

Rywalizujących w tych samych rozgrywkach, ale o rok starszych, podopiecznych Pawła Grabowskiego czeka natomiast domowe starcie z Soccerem Słupno (sobota, godz. 11:00).

Tego samego dnia o tej samej godzinie zaplanowano wyjazdowy pojedynek zawodników z rocznika 2005, których prowadzi Łukasz Majewski - w 11. kolejce Ekstraligi C2 rywalem Wiślaków będzie Radomiak Radom.

Godzinę później rozpocznie się natomiast mecz 11. serii spotkań w grupie A Ligi Makroregionalanej, w której zespół do lat 19 Piotra Górnickiego zagra u siebie z Hetmanem Białystok.

Na 13.30 wyznaczono początek meczu w Sokołowie Podlaskim, gdzie miejscowe MKS Podlasie podejmie w 11. kolejce I Ligi Wojewódzkiej C1 15-latków Wisły trenera Krzysztofa Kwasiborskiego.

Ostatnim sobotnim meczem jest pojedynek podopiecznych Rajmunda Koperka z UKS-em Talent Warszawa, który rozpocznie się na bocznym boisku przy Łukasiewicza 34 o godz. 14.30 – to 11. runda spotkań Ekstraligi B2.

Jako ostatni zaprezentują się podopieczni Grzegorza Wenerskiego, którzy zagrają w niedzielę o 11:00, również przy Ł34. Rywalem 17-latków w 11. kolejce Ekstraligi B1 będzie Radomiak Radom.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni