Mariusz Misiura po #WPŁMOT - Wisła Płock S.A.

Miasto PłockOrlenLVBET

Mariusz Misiura (Wisła Płock):

– Komentarz może być tylko jeden. Chciałbym podziękować kibicom, że po takim meczu w naszym wykonaniu tak wspaniale się zachowali, bo wydaje mi się, że dzisiaj na to nie zasłużyliśmy. Chce z serca powiedzieć, jak masz taką dobrą pierwszą rundę i rozbudzasz we wszystkich taką nadzieje, to ciężko jest ci zaakceptować to, że tego medalu już nie zdobędziesz. Jesteśmy tak bardzo ambitną grupą ludzi, że odwracamy rzeczywistość, że denerwujemy się i bijemy się mocno w pierś, że nasze marzenie dopiero w 32. kolejce stało się nierealne.

News

2026 © All rights reserved. Copyright by Wisła Płock S.A. Projekt i wykonanie: Hedea.pl