Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Karnety już dostępne!

 

14 czerwca piłkarze Wisły Płock rozpoczną przygotowania do sezonu 2019/2020. Ani się obejrzycie, a będziecie już emocjonować się inauguracją ligi. Pierwszy mecz w nowych rozgrywkach odbędzie się w terminie 19-22 lipca. Rywalem Nafciarzy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie Górnik Zabrze!

W związku ze zbliżającym się startem nowych rozgrywek do sprzedaży trafiły karnety na sezon 2019/2020, które w zależności od miejsca zajętego przez Nafciarzy po rundzie zasadniczej (30. kolejkach) - obejmować będzie więc 18 lub 19 meczów ligowych (15 w rundzie zasadniczej + 3 lub 4 w rundzie finałowej)  oraz dodatkowo WSZYSTKIE pojedynki rozgrywane w ramach rozgrywek Pucharu Polski (jeżeli takie będą), które odbędą się na obiekcie przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku.

Wiemy już, że naszym pierwszym przeciwnikiem w sezonie 2019/2020 będzie Górnik Zabrze, a następnie u siebie zagramy kolejno z: Lechią Gdańsk, Legią Warszawa, ŁKS-em Łódź, Wisłą Kraków, Arką Gdynia, Jagiellonią Białystok, Cracovią, Lechem Poznań oraz Piastem Gliwice. To wszystko będzie miało miejsce w 2019 roku, a dodatkowo w rundzie wiosennej zmierzymy się odpowiednio z: Pogonią Szczecin, KGHM-em Zagłębiem Lubin, Rakowem Częstochowa, Koroną Kielce, a także Śląskiem Wrocław.

Do tego dojdą wspominane 3 lub 4 potyczki w rundzie finałowej, a dokładny terminarz znajdziecie TUTAJ. Jak sami widzicie ceny karnetów są bardzo atrakcyjne i dlatego już teraz zapraszamy do naszych punktów sprzedaży!

 

Karnety można kupić:

na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (I piętro), przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20);
- oraz w sklepiku klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).

 

Posiadanie karnetu na sezon 2019/2020 daje również możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych bonusów. Oprócz znacznej oszczędności czasu i pieniędzy każdy kibic decydujący się na jego zakup otrzyma: 

- pięć spotkań Wisły Płock w ekstraklasie na Stadionie im. Kazimierza Górskiego za darmo; 
- mecze Pucharu Polski na Stadionie im. Kazimierza Górskiego za darmo;
- 20% zniżki na karnet w sezonie 2020/2021;
- osoby urodzone w 1947 roku - karnet za 1,00 zł (nie dotyczy Loży Honorowej); 
- oferty ze sklepu Wisły Płock z 10% zniżką; 
- karnet dla znajomego 10% taniej (podczas zakupu karnetu dla siebie przysługuje 10% zniżka na zakup karnetu dla znajomego. Zniżka obowiązuje jedynie podczas zakupu dwóch karnetów przez jedną osobę).

 

CENNIK KARNETÓW NA SEZON 2019/2020

 

KARNETY

TRYBUNA WSCHODNIA

- Karnet normalny (sektor A, B, C, D, E): 260,00 zł; [pięć spotkań za darmo];
- Karnet ulgowy (sektor A, B, C, D, E): 195,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej) [pięć spotkań za darmo];
- Karnet dziecięcy (sektor A, B, C, D, E): 13,00 zł (dzieci do lat 13) [pięć spotkań za darmo];
- Karnet specjalny (sektor A, B, C, D, E): 65,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich) [pięć spotkań za darmo].

TRYBUNA ZACHODNIA

- Karnet normalny (sektor F, G): 325,00 zł; [pięć spotkań za darmo];
- Karnet ulgowy (sektor F, G): 195,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej) [pięć spotkań za darmo];
- Karnet dziecięcy (sektor F, G): 13,00 zł (dzieci do lat 13) [pięć spotkań za darmo];
- Karnet specjalny (sektor F,G): 65,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich) [pięć spotkań za darmo];
- Sektor rodzinny (sektor SR): 325,00 zł (1 + 1; 1 + 2; 2 + 1; 2 + 2) - kobieta + mężczyzna;
- Karnet loża (sektor LH): 1 300,00  [pięć spotkań za darmo, nie obowiązują żadne zniżki, karnet ma stałą cenę dla wszystkich zainteresowanych].

 

*****

                                                                                            

Osoby, które zakupiły karnet na sezon 2018/2019 obowiązuje specjalna promocja. Pozwala ona nabyć nowy karnet z 20% zniżką.

Istnieje również możliwość personalizacji jednej strony karnetu - przynieś bądź wyślij nam swoje zdjęcie, które ma się znaleźć na Twojej wejściówce.

Uwaga! Przy zakupie karnetu nie ma obowiązku posiadania Karty Kibica Wisły Płock!

Regulamin stadionu do pobrania tutaj.

Regulamin imprez masowych organizowanych przez Wisłę Płock do pobrania tutaj.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni