Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Nowa koszulka meczowa już w sprzedaży!

 

Od czwartku 26 lipca w Wisła Płock FanShop na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 będziecie mogli już zaopatrzyć się w nową koszulkę meczową Wisły Płock na sezon 2018/2019! To własnie w takim trykocie zawodnicy Nafciarzy zainaugurowali nowe rozgrywki i w najbliższym czasie będą występować na polskich boiskach!

W stosunku do kilku poprzednich lat w pierwszym komplecie strojów Wisły doszło do zmiany usytuowania niebiesko-białych pasów, które z pionowych zmieniły się w poziome. Dodatkowo na przodzie koszulki znajduje się logotyp naszego strategicznego sponsora firmy PKN ORLEN oraz PKO Banku Polskiego, czyli oficjalnego banku ekstraklasy.

Logo PKO Banku Polskiego zlokalizowane jest pomiędzy znakiem sponsora technicznego firmy adidas i herbem naszego klubu. Na prawym rękawie znajdziecie z kolei logotyp LOTTO Ekstraklasy, a na lewym napisy PŁOCK i POKIS. Cena jednej koszulki meczowej Nafciarzy jest o wiele tańsza niż rok temu i wynosi 199,00 zł! Póki co dostępne są jednak rozmiary S, M, L i XL.

W naszym punkcie sprzedażowym na stadionie możliwe jest również złożenie zamówienia na personalizację koszulki. Dodatkowy koszt wykonania napisu składającego się z maksymalnie 12 liter (bez polskich znaków) oraz numeru (od 1 do 99) to 20,00 zł, a czas oczekiwania 7 dni roboczych. 

UWAGA! Niebawem w sprzedaży pojawią się również dziecięce koszulki meczowe, te w rozmiarze XXL oraz koszulki bez logotypów sponsorów ekstraklasy (PKO Bank Polski oraz LOTTO) w cenie 179,00 zł.

Serdecznie zapraszamy do zakupów najnowszej koszulki piłkarskiej Wisły Płock. Po prostu musisz ją mieć w swoim zestawie kibica! 

 


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni