Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Plan przygotowań - ZIMA 2019

 

Treningi w Płocku, obóz na Cyprze i w sumie pięć meczów sparingowych - tak wygląda zimowy plan przygotowań drużyny Wisły przed rundą wiosenną sezonu 2018/2019.

Dwa i pół tygodnia po ostatnim spotkaniu w 2018 roku z Arką Gdynia Nafciarze wrócą do treningów. W klubie wszyscy stawią się w środę 9 stycznia, kiedy to odbędzie się pierwszy trening po zimowej przerwie. W Płocku drużyna trenera Kibu Vicuñy będzie pracować do 19 stycznia, gdy uda się na dwunastodniowe zgrupowanie na Cypr. Trzeci rok z rzędu będziemy gościć w miejscowości Agia Napa. Zanim jednak do tego dojdzie w piątek, 18 stycznia, o godzinie 13:00 w Płocku rozegramy pierwszy sparing z Pogonią Siedlce.

Podczas cypryjskiego zgrupowania dojdzie natomiast do trzech kolejnych sprawdzianów z ciekawymi przeciwnikami z zagranicy, którymi będą: rosyjska FK Ufa, chiński Henan Jianye oraz bułgarski Levski Sofia, z którymi zagramy 23, 27 i 30 stycznia

Dzień po ostatnim teście na Cyprze Wiślacy ruszą w drogę powrotną do Polski i już 1 lub 2 lutego w próbie generalnej przed startem rundy wiosennej zmierzymy się z Widzewem Łódź. Tydzień później - w niedzielę, 10 lutego, godz. 18:00 - zainaugurujemy natomiast zmagania w drugiej części rozgrywek, gdy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego przyjdzie nam zmierzyć się w Derbach Mazowsza z Legią Warszawa.

 

WSTĘPNY PLAN ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ WISŁY PŁOCK:

9 stycznia - powrót do treningów,

18 stycznia, godz. 13:00 - sparing z Pogonią Siedlce (Płock),

19 stycznia - wylot na obóz na Cypr,

23 stycznia - sparing z FK Ufa (Rosja),

27 stycznia -  Henan Jianye (Chiny),

30 stycznia -  sparing z Levskim Sofia (Bułgaria),

31 stycznia - powrót do Płocka,

2 lutego - sparing z Widzewem Łódź (Uniejów).

 

Terminy spotkań kontrolnych, miejsca ich rozegrania oraz sparingpartnerzy mogą ulec zmianie. 


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni