Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


18 września. Pierwszy mecz akcji Jesienny Trójpak!

 

W środę 18 września wystartuje pierwsza edycja akcji związanych z "Trójpakiem". Obecność na zaległym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa oraz podczas spotkań z Wisłą Kraków i Arką Gdynia sprawi, że to właśnie Ty otrzymasz upominek niespodziankę!

W najbliższym czasie będziecie więc mieli do czynienia z dwoma "Trójpakami". Obejmą one spotkania z: Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Arką Gdynia, Jagiellonią Białystok, Cracovią oraz Lechem Poznań. Po każdym z nich na wszystkich posiadaczy karnetów oraz biletów, którzy byli obecni na wszystkich spotkaniach zaplanowanych w ramach akcji, czekać będzie upominek, którym będzie koszulka z wizerunkiem Dominika Furmana! 

Z racji walki o jak najlepszą frekwencję na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, która obecnie średnio wynosi 5,6 tysiąca widzów, postanowiliśmy pozostałe mecze podzielić na dwie części, a na ostatni w roku 2019 domowy pojedynek z Piastem Gliwice postaramy się przygotować świąteczny prezent dla naszych fanów.

Jak widzicie warto spędzać czas na obiekcie przy Łukasiewicza 34, nie tylko z powodu sportowych emocji. Uczestnictwo w pozostałych tegorocznych meczach Nafciarzy może dostarczyć Wam także kilka niespodzianek, ale tylko jeśli pozostawicie bilety wstępu (nie dotyczy karnetowiczów)! Śpieszcie się więc po zakup wejściówek na mecz z Legią Warszawa! Później z zachowanymi biletami z danego "trójpaka" oraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zgłoście się do Nas, a otrzymacie dedykowaną tej akcji koszulkę! 

 

JESIENNY TRÓJPAK

1. Legia Warszawa (środa 18 września godz. 18:00)

2. Wisła Kraków (niedziela 22 września godz. 12:30)

3. Arka Gdynia (piątek 4 października godz. 18:00)

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni