Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


9 lutego startuje Zimowy Piątak!

 

Wraz z końcem stycznia zakończyła się możliwość odbioru Wiślackich gadżetów z akcji Jesienny Piątak. Za chwilę ruszy jednak następna z jej edycji i w najbliższym czasie będziecie mieli do czynienia z Zimowym Piątakiem, w którym od teraz specjalne upominki otrzymają także karnetowicze. 

Za nami Letni i Jesienny Piątak, czas więc na kolejną odsłonę "zabawy". Tym razem zimową. Zasady pozostają oczywiście niezmienione. Trzecia odsłona akcji obejmie starcia z Górnikiem Zabrze, Zagłębiem Lubin, Cracovią, Koroną Kielce oraz Piastem Gliwice.

Obecność na wszystkich meczach w danym piątaku, pozostawienie biletów ze wszystkich spotkań i ważny dokument tożsamości - to wszystko co było i teraz także będzie potrzebne do odbioru nagrody związanej z daną porą roku! Posiadacze karnetów po zakończeniu akcji zostaną z kolei w punkcie odbioru poproszeni o okazanie karnetu i ważnego dokumentu tożsamości.

Tym sposobem gorąco zapraszamy do udziału w akcji Zimowy Piątak, która rozpocznie się w piątek 9 lutego o godzinie 18:00, podczas pojedynku 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Płock, a Górnikiem Zabrze. Zakończy się z kolei w przedostatniej - 29. serii gier - rundy zasadniczej, gdy Nafciarze podejmą u siebie zespół Piasta Gliwice. Do zobaczenia na trybunach Stadionu im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34!


ZIMOWY PIĄTAK
Górnik Zabrze (piątek, 9 lutego, godz. 18:00)
Zagłębie Lubin (sobota, 17 lutego, godz. 15:30)

Cracovia (wtorek, 27 lutego, godz. 18:00)
Korona Kielce (sobota, 10 marca, godz. 20:30)
Piast Gliwice (poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 15:30)

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni