Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Budmat gracz miesiąca. W grudniu najlepszy Merebashvili!

 

Wisła Płock wspólnie z firmą Budmat - sponsorem głównym naszego klubu - od października 2019 zaprasza kibiców Nafciarzy do głosowania na najlepszych piłkarzy danego meczu, jak i całego miesiąca. Drugi raz z rzędu laureatem plebiscytu został Giorgi Merebashvili, który Waszym zdaniem był najlepszym piłkarzem Nafciarzy w grudniu minionego roku.

Od 11. kolejki PKO Ekstraklasy wraz z naszym sponsorem głównym firmą Budmat organizujemy plebiscyty na najlepszego gracza meczu. Co więcej, dajemy Wam również możliwość wyboru najlepszego gracza miesiąca! Trzeba przyznać, że grudzień nie był idealny, choć najważniejsze, że zakończył się happy-endem. W tym okresie rozegraliśmy trzy spotkania z medalistami poprzednich rozgrywek: Lechią Gdańsk (0:2), Legią Warszawa (1:3) oraz mistrzem Polski Piastem Gliwice (2:1).

Waszym zdaniem spośród trójki nominowanych (Giorgi Merebashvili, Mateusz Szwoch, Dominik Furman) w grudniowych meczach najlepiej wypadł skrzydłowy grający z numerem 10! Dwie bramki Gruzina w konfrontacji z zespołem Waldemara Fornalika pozwoliły nie tylko przerwać złą passę i zgarnąć komplet punktów, ale także pobić pewne indywidualne osiągnięcia. 

Obecnie Mereba jest trzecim najlepszym strzelcem Wisły Płock w ekstraklasie (za Ireneuszem Jeleniem i Vahanem Gevorgyanem) oraz naszym najskuteczniejszym zawodnikiem z zagranicy w historii występów w najwyższej lidze. Co więcej został też obcokrajowcem z największą liczbą spotkań w naszym klubie. 

Już po raz drugi nasz piłkarz za swoją postawę zostanie nagrodzony (triumfował też w listopadzie 2019) pamiątkową statuetkę za tytuł "Budmat gracz miesiąca - grudzień 2019" - oraz voucherem od firmy Budmat na naukę jazdy driftingowej, jak również pakietem stylizowanych ubrań specjalnie od Drift Masters Grand Prix.

Merebashvili uzbierał w sumie aż 65% głosów na klubowym Facebooku i Twitterze, natomiast drugi w kolejności Dominik Furman 21%. Na najniższym stopniu podium z 6% sklasyfikowany został Cezary Stefańczyk, a 8% głosów okazało się nieważnych. Giorgiemu oraz wszystkim nominowanym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

*****

 

BUDMAT GRACZ MIESIĄCA

PAŹDZIERNIK 19 - DOMINIK FURMAN

LISTOPAD 19 - GIORGI MEREBASHVILI 

GRUDZIEŃ 19 - GIORGI MEREBASHVILI

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni