Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Dobre krzesła Wisły Płock już w sprzedaży!

 

Do naszych punktów sprzedaży trafiła właśnie kolejna nowość, którą są dobre krzesła Wisły Płock. Dostępne w dwóch kolorach niebieskim oraz antracytowym.

Dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa oraz skutki długotrwałego siedzenia (w szkole, pracy oraz w domu).

Krzesła są dopasowane do wzrostu użytkownika, tym sposobem dostępne są siedziska w rozmiarze 3, 4, 5 oraz 6. W przypadku najmłodszych sprawia to, że krzesła mogą “rosnąć” razem z nimi.

Wisła Płock dzięki firmie Entelo ma dla Was dwa rodzaje dobrych krzeseł obrotowych: niebieski model VISTO dostępny w rozmiarach od 3 do 6 oraz antracytowy model w rozmiarze 6.

 

 

KRZESŁO VISTO WISŁA PŁOCK – ROZMIAR: 3, 4, 5 i 6

VISTO to krzesło posiadające miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznym kształcie dostosowanym do wzrostu dzieci. Model występuje w czterech rozmiarach. Krzesło posiada regulowane podłokietniki z tworzywa sztucznego dla rozmiaru 5 i 6 umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Dodatkową opcją jest wybór wydłużonej kolumny, podnóżka oraz stopek jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. VISTO pozwala na wielogodzinną naukę z zachowaniem prawidłowej postawy siedzącej dzieci.

 

Krzesło rozmiar 3 - wzrost użytkownika: 119 - 142 cm - cena za sztukę 369,00 zł

Krzesło rozmiar 3 z wydłużoną kolumną i podnóżkiem – cena za sztukę 429,00 zł.

Krzesło rozmiar 4 - wzrost użytkownika: 133 – 159 cm - cena za sztukę 379,00 zł

Krzesło rozmiar 4 z wydłużoną kolumną i podnóżkiem – cena za sztukę 439,00 zł

Krzesło rozmiar 5 - wzrost użytkownika: 146 – 176,5 cm - cena za sztukę 469,00 zł

Krzesło rozmiar 6 - wzrost użytkownika: 159 - 188 cm - cena za sztukę 489,00 zł


• Wkład siedziska - tworzywo sztuczne
• Materiał – 100% poliester
• Podstawa krzesła - tworzywo sztuczne
• Kółka  – gumowe 50 mm, średnica trzpienia fi 11.

• W wersji z wysoką kolumną i podnóżkiem krzesło dostępne jest na stopkach.

 

 

KRZESŁO DECO WISŁA PŁOCK - ROZMIAR 6

DECO to uniwersalny model ergonomicznego krzesła biurowego posiadający miękkie tapicerowane siedzisko w kolorze antracytowym z wykończeniem niebieskim.  Model  posiada nowoczesne regulowane podłokietniki z tworzywa sztucznego i  chromowanej stali z miękką nakładką, które ułatwiają szybką regulację oraz mechanizm tilt umożliwiający kołysanie się siedziska z regulacją natężenia. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa sztucznego oraz włókna szklanego.

 

Wzrost użytkownika rozmiar 6: 159 - 188 cm - cena za sztukę 599,00 zł

 

• Wkład siedziska - tworzywo sztuczne
• Materiał – 100% poliester
• Mechanizm tilt
• Podłokietniki regulowane z miękką nakładką wykonane z tworzywa sztucznego oraz stali
• Podstawa krzesła - tworzywo sztuczne
• Kółka  – gumowe 50 mm, średnica trzpienia fi 11.

 

Klubowe krzesła z herbem Wisły z przodu oraz z tyłu oparcia, a także z napisami „1947” (model niebieski) lub „WP” (model antracytowy) możecie już teraz nabyć w Wisła Płock FanShop na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 oraz na I piętrze Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127. Pamiętajcie właściwie dopasowane siedzisko to podstawa! Zapraszamy do zakupów!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni