Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Gościliśmy na otwarciu pracowni esportowej w ZSP w Drobinie

 

Zawodnik sekcji esportowej Wisły Płock - Tomasz "Bryke" Beczak w towarzystwie klubowej maskotki "Nafciarza" odwiedzili dziś Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie i wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu. 

W czwartek 10 października w podpłockkiej szkole odbyło się uroczyste otwarcie pracowni esportowej przeznaczonej dla klasy o takim profilu, którą swoim patronatem objęła Wisła Płock eSports.

W programie wydarzenia była także między innymi inauguracja innowacji pedagogicznej: "Esport pretekstem do rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie IT oraz multimediów, marketingu i zarządzania projektowego". 

Spotkanie rozpoczęło się od niezwykle interesującej prezentacji multimedialnej, po której zakończeniu nasza delegacja wraz z pozostałymi gośćmi udali się do pracowni, gdzie uczniowie klasy o profilu esportowym po zapoznaniu się ze sprzętem rozpoczęli jego wielkie testowanie.

Po kilkunastu minutach wszyscy wrócili do miejsca, gdzie zapoznawali się z prezentacją, a wcześniej zdążyli zrobić pamiątkowe zdjęcie. W ostatniej fazie wydarzenia nie zabrakło podziękowań, w tym tych dla przedstawicieli Nafciarzy. My również dziękujemy za zaproszenie i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju placówki w obranym kierunku!

Galerię zdjęć z nietypowej wizyty w ZSP w Drobinie znajdziecie na klubowym Facebooku.

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni