Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Karnet jedyny w swoim rodzaju!

 

Cały czas trwa wiosenna promocja na karnety, o której informowaliśmy na początku roku. Od środy 24 stycznia będziecie jednak mieli również możliwość wykonania spersonalizowanego karnetu, który także zapewni Wam udział we wszystkich wiosennych meczach Wisły Płock do końca sezonu 2017/2018 w LOTTO Ekstraklasie. A będzie ich co najmniej osiem!

Co to w praktyce oznacza? Każdy kibic Nafciarzy na karnecie może umieścić takie zdjęcie, jakie mu się podoba. Zapadła Wam w pamięć jakaś oprawa? A może wolelibyście, aby znalazła się tam drużyna Wisły bądź któryś z naszych piłkarzy? Jest też możliwość umieszczenia tam swojego zdjęcia, żeby nie było absolutnie żadnych wątpliwości do kogo należy karnet. Właściwie znaleźć może się tam prawie wszystko. 

Jest jednak kilka warunków. Przede wszystkim Wisła Płock zastrzega sobie prawo do niedopuszczenia do publikacji zdjęć wulgarnych, powszechnie uznawanych za obelżywe oraz zawierające treści pozostające w sprzeczności z obowiązującym prawem, dobrymi obyczajami lub naruszające prawa osób trzecich.

 

Nie macie pomysłu jak ma wyglądać Wasz karnet? Zawsze możecie wybrać jedną z naszych propozycji:

 

Poza tym spersonalizowane karnety wyrabiane będą TYLKO I WYŁĄCZNIE w Wisła Płock FanShop na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zdjęcia natomiast muszą być w formacie JPG: wymiary: 5,4 cm x 8,5 cm (638 x 1004 px - wymiary karty kredytowej) i należy dostarczyć je do punktu sprzedaży lub wysłać na adres e mail: [email protected] i wtedy stawić się w Wisła Płock FanShop na Stadionie.

Czasu do startu wiosny w LOTTO Ekstraklasie coraz mniej, bowiem już 9 lutego o godzinie 18:00 spotkaniem z Górnikiem Zabrze zainaugurujemy ligowe zmagania w 2018 roku. Oprócz beniaminka z Zabrza naszymi rywalami na pewno będą także Zagłębie Lubin (17 lutego, godz. 15:30), Cracovia, Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Jednocześnie należy pamiętać, że uczestnictwo na wszystkich wiosennych meczach Nafciarzy, wiąże się z wzięciem udziału w akcjach Zimowy i Wiosenny Piątak, po których zakończeniu czekać będą na Was Wiślackie gadżety!


Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży!


CENY KARNETÓW W WIOSENNEJ PROMOCJI:

TRYBUNA WSCHODNIA:
- Karnet normalny (sektor A, B, C, D, E): 100,00 zł;
- Karnet ulgowy (sektor A, B, C, D, E): 75,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
- Karnet dziecięcy (sektor A, B, C, D, E): 25,00 zł (dzieci do lat sześciu);
- Karnet niemowlęcy (sektor A, B, C, D, E): 5,00 zł (dzieci do lat trzech);
- Karnet specjalny (sektor A, B, C, D, E): 50,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich).

TRYBUNA ZACHODNIA:
- Karnet normalny (sektor F, G): 125,00 zł;
- Karnet ulgowy (sektor F, G): 100,00 zł (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);
- Karnet dziecięcy (sektor F, G): 25,00 zł (dzieci do lat sześciu);
- Karnet niemowlęcy (sektor F, G): 5,00 zł (dzieci do lat trzech);
- Karnet specjalny (sektor F, G): 50,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich);
- Sektor rodzinny (sektor SR): 200,00 zł (1 + 1; 1 + 2; 2 + 1; 2 + 2) - kobieta + mężczyzna;
- Karnet loża (sektor LH): 500,00 zł [nie obowiązują żadne zniżki, karnet na stałą cenę dla wszystkich zainteresowanych].

 

Uwaga! Przy zakupie karnetu nie ma obowiązku posiadania Karty Kibica Wisły Płock!
 

Regulamin stadionu do pobrania tutaj.
Regulamin imprez masowych organizowanych przez Wisłę Płock do pobrania tutaj.


Właściciel

Sponsorzy główni