Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Legia, Wisła, Arka, czyli jesienny trójpak przy Ł34!

 

Przyjdź na mecz z Legią Warszawa, a otrzymasz upominek - niespodziankę! Żeby jednak nie było zbyt łatwo oprócz obecności na pierwszych w sezonie 2019/2020 Derbach Mazowsza trzeba pojawić się również na dwóch kolejnych jesiennych spotkaniach Nafciarzy z Wisłą Kraków i Arką Gdynia!

Jesienny Trójpak jak sama nazwa wskazuje nie będzie jednorazową akcją. Z racji walki o jak najlepszą frekwencję na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, która obecnie średnio wynosi 5,6 tysiąca widzów, postanowiliśmy pozostałe mecze podzielić na dwie części. Oznaczyliśmy je porami roku, a na ostatni w roku 2019 domowy pojedynek z Piastem Gliwice postaramy się przygotować świąteczny prezent dla naszych fanów.

W najbliższym czasie będziecie więc mieli do czynienia z dwoma "Trójpakami", które obejmą spotkania z: Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Arką Gdynia, Jagiellonią Białystok, Cracovią oraz Lechem Poznań. Po każdym z nich na wszystkich posiadaczy karnetów oraz biletów, którzy byli obecni na wszystkich spotkaniach zaplanowanych w ramach akcji, czekać będzie upominek, którym będzie koszulka z wizerunkiem Dominika Furmana! 

Jak widzicie warto spędzać czas na obiekcie przy Łukasiewicza 34. Uczestnictwo w pozostałych tegorocznych meczach Nafciarzy  - oprócz sportowych emocji - może dostarczyć Wam kilka niespodzianek, ale tylko jeśli pozostawicie bilety wstępu (nie dotyczy karnetowiczów)! Śpieszcie się więc po zakup biletów na mecz z Legią Warszawa! Później z trzema wejściówkami z danego "trójpaka" oraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zgłoście się do Nas, a otrzymacie dedykowaną tej akcji koszulkę! 

 

JESIENNY TRÓJPAK

1. Legia Warszawa (środa 18 września godz. 18:00)

2. Wisła Kraków (niedziela 22 września godz. 12:30)

3. Arka Gdynia (piątek 4 października godz. 18:00)
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni