Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Leszek Ojrzyński trenerem Wisły Płock
 

Nowym trenerem Wisły Płock został Leszek Ojrzyński, który zastąpił na stanowisku odchodzącego Kibu Vicuñę. 46-letni szkoleniowiec podpisał z naszym klubem kontrakt do końca sezonu 2018/2019, z opcją przedłużenia go o kolejne dwanaście miesięcy. Wraz z trenerem Ojrzyńskim pracę w Wiśle rozpoczną jego asystenci Krzysztof Sobieraj i Patryk Kniat.

Leszek Ojrzyński urodził się 31 maja 1972 roku w Ciechanowie. Ostatnio (od kwietnia 2017 do maja 2018) z sukcesami pracował w Arce Gdynia, z którą zdobył Puchar i Superpuchar Polski.

Wcześniej w ekstraklasie prowadził także Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Koronę Kielce, a w niższych klasach rozgrywkowych między innymi: Zagłębie Sosnowiec, Odrę Wodzisław Śląski, Raków Częstochowa, Wisłę Płock czy też Znicz Pruszków. To drugie podejście trenera Ojrzyńskiego do naszego klubu. Pierwsze miało miejsce w sezonie 2007/2008.

Sztab szkoleniowy Nafciarzy obecnie uzupełnią: trener przygotowania fizycznego Jarosław Kulczyk, trener bramkarzy Andrzej Krzyształowicz, analityk Łukasz Nadolski, kierownik drużyny Piotr Soczewka oraz fizjoterapeuta Paweł Nowacki i masażysta Marcin Kowalski.

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni