Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Nafciarze w drodze do Cetniewa

 

Inauguracja wiosennej części rozgrywek w LOTTO Ekstraklasie już za niespełna cztery tygodnie. 9 lutego o godzinie 18:00 Wisła Płock rozegra pierwszy w 2018 roku mecz o punkty. Wówczas na Stadionie im. Kazimierza Górskiego przyjdzie jej zmierzyć się z Górnikiem Zabrze.

W związku z tym już od 8 stycznia piłkarze Wisły Płock przygotowują się do rundy wiosennej. Po kilku dniach treningów na płockich obiektach Nafciarze w sobotni poranek ruszyli na zgrupowanie do Cetniewa. 

Na pierwszym obozie drużyna Jerzego Brzęczka będzie przebywać do czwartku 18 stycznia, gdy o godzinie 11:00 rozegra sparing z drugoligowym Gryfem Wejherowo.

 

Kadra Wisły Płock na obóz przygotowawczy w Cetniewie:

Bramkarze: Thomas Dähne, Bartłomiej Gradecki, Seweryn Kiełpin, Jakub Lemanowicz.

Obrońcy: Damian Byrtek, Igor Łasicki, Paul Pîrvulescu, Bartłomiej Sielewski, Cezary Stefańczyk, Patryk Stępiński, Kamil Sylwestrzak, Alan Uryga. 

Pomocnicy: Adam Dźwigała, Dominik Furman, Jakub Łukowski, Giorgi Merebashvili, Konrad Michalak, Krystian Ogrodowski, Damian Piotrowski, Damian Rasak, Arkadiusz Reca, Maksymilian Rogalski, Semir Štilić, Damian Szymański, Nico Varela. 

Napastnicy: Kamil Biliński, José Kanté, Oskar Zawada.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsorzy główni