Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Ostatni w roku weekend SSM

 

To już ostatni w tym roku weekend z piłką młodzieżową. Na boisku zaprezentuje się 7 z 9 drużyn SSM Wisły Płock - łączony zespół 12- i 13-latków skończył rozgrywki już w minioną niedzielę, natomiast zawodnicy z rocznika 2006 Piotra Górnickiego rozegrali mecz 14., ostatniej kolejki “Ekstraligi” w czwartek, pokonując na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego MKP Pogoń Siedlce 5:2 po bramkach: Bartłomieja Luśniewskiego, Rafała Rajkowskiego, Jakuba Serwacha, Filipa Pełki i Mateusza Grzybowskiego.

Mimo, że pierwszy mecz odbędzie się w sobotę, to 12-latkowie Tomasza Włoczewskiego mogą zapomnieć o późnym wstawaniu - już o 9.15 zagrają bowiem przy Łukasiewicza 34 z Królewskimi w 14. rundzie I Ligi Okręgowej D1. W tych rozgrywkach rywalizują rok młodsi podopieczni Emila Pniewskiego, którzy o 11, też przy Ł34, zmierzą się z Błękitnymi Gąbin.

O 10:00 swoje spotkanie rozpocznie drugi z teamów prowadzonych przez trenera Pniewskiego, który w 14. serii I Ligi Okręgowej D2 podejmie Deltę Słupno. Godzinę później na murawie pojawią się 15-latkowie Krzysztofa Kwasiborskiego, którzy w 14. kolejce “Ekstraligi” B2 zagrają u siebie z KS Deltą Warszawa. O 13:30 rozpocznie się natomiast spotkanie 14. rundy “Ekstraligi” B1, w którym 14-latków Łukasza Majewskiego czeka wyjazdowy pojedynek z KS Legionovią.

Również na wyjeździe i również z Legionovią zagrają, ale w niedzielę 10 listopada o 13.30, piłkarze z rocznika 2003 – to będzie 14. seria “Ekstraligi” B1. Tego samego dnia o 11:00, lecz w Płocku, zaprezentuje się drużyna do lat 19 Artura Serockiego, której rywalem w 14. kolejce “Esktraligi” A1 będzie dla odmiany... Legionovia.

 

 

 

Michał Michalak

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni