Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Ricardinho z bramką jesieni

 

Najlepszym piłkarzem jesieni 2018 roku w Wiśle Płock wybraliście Dominika Furmana, a niewiele później skończył się drugi z plebiscytów, ten dotyczący najładniejszego gola minionej rundy. Furman również tutaj długo był na prowadzeniu, jednak ostatecznie zwyciężyło trafienie Ricardinho ze spotkania ze Śląskiem Wrocław (3:0).

Los wyboru najpiękniejszej bramki rundy jesiennej sezonu 2018/2019 nie były pewne praktycznie do samego końca głosowania. W grze o końcowy triumf były: bramka (na 2:0) Dominika Furmana z rzutu wolnego w meczu przeciwko Legii Warszawa (4:1) oraz trafienie Ricardinho z innego wyjazdowego pojedynku przeciwko Śląskowi Wrocław (3:0). Brazylijczyk również podwyższył wówczas prowadzenie Nafciarzy na 2:0 i rzutem na taśmę wyprzedził równie imponującego gola Dominika.

29-letni zawodnik z Brazylii jesienią zagrał łącznie w 22 meczach Nafciarzy, w których zdobył 10 bramki i dzięki temu został najlepszym strzelcem drużyny, nie tylko w rundzie, ale też w całym 2018 roku. Poza Śląskiem Wrocław pokonywał również bramkarzy: Górnika Zabrze, Wisły Kraków, Arki Gdynia, dwukrotnie Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok, Zagłębia Lubin, Olimpii Grudziądz oraz Zagłębia Sosnowiec.

Nasi wierni sympatycy postanowili docenić kunszt techniczny i uderzenie z dalszej odległości Ricardinho, który tym samym zaskoczył Jakuba Słowika i powiększył naszą przewagę, a jak wszyscy pamiętamy we Wrocławiu od około 30. minuty graliśmy w osłabieniu!

W zabawie udział brały również bramki: Furmana z Legią Warszawa i Arką Gdynia, Giorgiego Merebashviliego ze Śląskiem Wrocław i Koroną KIelce, a także Ricardinho z Jagiellonią Białystok i Zagłębiem Sosnowiec, Karola Angielskiego z Cracovią, Jakuba Łukowskiego z Zagłębiem Lubin oraz Alana Urygi z Arką (wszystkie nominowane gole znajdziecie TUTAJ). Brazylijczyk za swoje trafienie przeciwko Śląskowi zgarnął pond połowę (54 procent) Waszych głosów i tym samym został autorem gola jesieni 2018. Gratulujemy!

 

WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJŁADNIEJSZEGO GOLA JESIENI 2018:

1. Ricardinho ze Śląskiem Wrocław (bramka na 2:0) - 54% głosów

2. Dominik Furman z Legią Warszawa (bramka na 2:0) - 38% głosów

3. Giorgi Merebashvili ze Śląskiem Wrocław (bramka na 3:0) i Koroną Kielce (bramka na 2:2) - po 4% głosów

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni