Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Kalendarze 2020 już dostępne!

 

Nasze punkty sprzedaży Wisła Płock FanShop zostały zaopatrzone w długo oczekiwane kalendarze na rok 2020! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny prezent to mamy dla Was ciekawą propozycję!

W tym roku w naszej ofercie pojawiły się aż trzy rodzaje kalendarzy 2020. Po raz pierwszy będziecie mogli nabyć kalendarz dwunastostronicowy, na którego kartach poza jednym wyjątkiem znajdziecie fotografie z sezonu 2019/2020.

Ciężka praca w ramach zimowych przygotowań czy na przedmeczowych treningach, kadry z pamiętnych spotkań przy Łukasiewicza 34, kibice zgromadzeni na trybunach Stadionu im. Kazimierza Górskiego oraz radość piłkarzy po bramkach między innymi w spotkaniu z Jagiellonią Białystok, po którym zostaliśmy liderem PKO Ekstraklasy - to wszystko i o wiele więcej zostało uwiecznione i zawarte w kalendarzu, którego cena wynosi 35,00 zł.

Podobnie jak rok temu przygotowaliśmy dla Was także kalendarz książkowy (cena 30,00 zł) oraz kalendarz trójdzielny (cena 20,00 zł). Wszystkie rodzaje tych ściennych dekoracji, które z pewnością ucieszą niejednego naszego sympatyka, znajdziecie w sklepach Wisła Płock FanShop na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (ul. Łukasiewicza 34) oraz w Galerii Mazovia (ul. Wyszogrodzka 127), a także przez Internet na sklep.wisla-plock.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo w kalendarze zaopatrzyć będziecie mogli się także na stosiku Wisła Płock FanShop przed stadionem w ostatni tegoroczny dzień meczowy (21 grudnia godz. 17:30) z Piastem Gliwice oraz w dni poprzedzające pojedynek z mistrzem Polski (19-20 grudnia).


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni