Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Reprezentanci: Udane zakończenie wrześniowego okna

Nafciarze zaliczyli udane zakończenie wrześniowego okna reprezentacyjnego. Asystę zaliczył Iban Salvador, a asystę i gola – Bartosz Borowski. Na plac gry wybiegli również Oskar Tomczyk i Andrias Edmundsson.

W ostatnich wrześniowych meczach reprezentacji wystąpiło czterech Nafciarzy. W poniedziałek Gwinea Równikowa zremisowała u siebie 2:2 z Togo w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. W roli kapitana gospodarzy wystąpił Iban Salvador (79 minut na boisku), który zaliczył również asystę przy golu na 1:0, dogrywając piłkę z rzutu rożnego na głowę Luísa Asué. Z kolei Wyspy Owcze Andriasa Edmundssona uległy Łotwie 0:1 w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA. Nasz defensor rozegrał pełne 90 minut.

We wtorek grały też nasze młodzieżówki. 19 minut w meczu z Francją U-19 (1:2) rozegrał Oskar Tomczyk. Na 20 minut spotkania z Koreą Południową U-18 (7:2) na placu gry zameldował się Bartosz Borowski. 17-letni napastnik strzelił w tym czasie bramkę i zanotował asystę przy golu Gieroby.

W najbliższym czasie nasi reprezentanci wrócą do Płocka, a już w sobotę o 14:00 czeka nas wyjazdowe starcie ze Stalą Stalowa Wola.