Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Konferencja prasowa po meczu #WPŁSTM

Pavol Staňo (Wisła Płock):

Bardzo cieszę się za chłopców, że wygraliśmy ten mecz, myślę, że i w całkiem dobrym stylu. Wcześniej te mecze nie do końca nam wychodziły i mieliśmy problem. Natomiast uważam, że jesteśmy na dobrej drodze i to zwycięstwo na koniec sezonu bardzo cieszy. Jesteśmy podbudowani przed wakacjami i cieszymy się bardzo na początek nowego sezonu. Dziękuję kibicom za wsparcie, które było bardzo fajne.

Damian Skiba (asystent trenera Stal Mielec):

Na początku chciałem pogratulować zespołowi Wisły Płock. Wygrali z nami dziś 3:0. Wiadomo - bardzo dobry zespół, mają wiele jakości. Co do spotkania, pierwsza połowa wyrównana, mieliśmy swoje sytuacje, mogliśmy pokusić się o bramkę. Tak samo jak zaczęliśmy drugą połowę - gdzieś ten początek był taki, że mogliśmy tą bramkę strzelić. Po straconej bramce na 2:0 ta sytuacja zrobiła się bardzo ciężka i już coraz bardziej Wisła dochodziła do sytuacji strzeleckich, tu też trzeba pochwalić naszego bramkarza, który miał kilka fantastycznych interwencji. Ostatecznie przegrywamy mecz 3:0 i jeszcze raz gratulacje dla zespołu Wisły Płock.