Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Reprezentanci: Zagrali Salvador, Borowski i Tomczyk

Co słychać u Nafciarzy przebywających na zgrupowaniach kadr narodowych? Swoje mecze zagrali ostatnio Iban Salvador, Bartosz Borowski i Oskar Tomczyk.

W podstawowym składzie na mecz eliminacji do Pucharu Narodów Afryki z Algierią wybiegł Iban Salvador. Jego Gwinea Równikowa uległa na wyjeździe wyżej notowanemu rywalowi 0:2, a nasz zawodnik spędził na murawie 84 minuty i zapisał się w notesie sędziego żółtą kartką.

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała rówieśników z Chorwacji 2:1, a w 78. minucie na boisku zameldował się Bartosz Borowski.

Również kadrowicze do lat 19 pokonali swojego rywala, czyli Kazachstan 2:0. 10 minut w tym meczu zagrał Oskar Tomczyk.